Ga naar inhoud

bjorn coucke

Lid
  • Items

    14
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Berichten die geplaatst zijn door bjorn coucke

  1. ik heb een probleem met windows verkenner : caused by mpegsplitter, which was created by opensource community.

    om dit probleem op te lossen moet ik deze stappen volgen :

    check for updates for mpegsplitter.ax

    an update for mpegsplitter.ax might be aivable.

    go online to the open source community website to check for an updated version and, if 1is aivable, install it

    dit is 1 prbleemoplossing

    2: disable thumbnail view in windows explorer

    3:uninstall the program that caused the problem

    4:unregister mpegsplitter.ax from your computer

    ik heb al op de website open source community gekeken ,maar ik geraak er niet wijs uit .

    kan iemand mij helpen:s

  2. dit is het log van " do a system scan only " . Toen ik vandaag mijn pc aanstak en ik op het icoontje van Hijack This klikte was hij niet meer aan het runnen ,dus vooraleer hem te verwijderen probeer ik het eerst zo nog eens :)

    sorry ,mar ik krijg dat log er niet meer op .IK zal nog eens aan Chevchenco vragen of hij nog eens kan komen om me te helpen :s

  3. als ik het HjackThis icoon aanklik op mijn bureaublad , komt er direkt een melding : Hijack This is already running. Voor ik de laatste keer het Hijack Thhis log op het Pc helpforum kreeg , kreeg ik ook die melding en heb ik Hijack This eerst verwijderd en opnieuw geinstalleerd. Maar iedere keer dat ik "do a system scan and save a log file" aanklik komt er een melding dat hij sommige dingen niet kan zien die mogelijk geinfecteerd zijn en dat ik het manueel moet doen (zoiets ,want mijn engels is niet zo goed en ik kan het niet meer bekijken want hij blijft maar zeggen : is already running ) hopelijk kunnen jullie hier iets mee:s

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.