-
Welkom op PC Helpforum
-
Leden statistieken
-
Gerelateerde inhoud
-
Door Gast
Ik heb gisteren eenn beveiliging van,
Microsoft Security Essentials gedownload
en geinst.
Weet iemand hier iets van.
-
Door CaptainRexCC
Games die mijn PC makkelijk aankan, crashen na een willekeurige tijd met de error LiveKernelEvent 141. Dit zijn alle details in het crashreport:
Problem Event Name: LiveKernelEvent
Code: 141
Parameter 1: ffff9c06041df010
Parameter 2: fffff80340d4c188
Parameter 3: 0
Parameter 4: 1ab0
OS version: 10_0_19042
Service Pack: 0_0
Product: 256_1
OS Version: 10.0.19042.2.0.0.256.48
Locale ID: 1033
Ik speel op een windows 10 pc die altijd up-to-date is, en mijn games zeggen vaak dat ik mijn videodrivers moet updaten, terwijl ik dat al de hele tijd doe. Ik heb dit probleem al drie jaar, kan iemand mij helpen?
-
Door Frans van wessel
Geachte heer Karel ,
Ik heb wimdows 7 ultimate 64 bits geinstalleerd en Systeem herstel en backup wekt niet.
Heeft u daar een oplossing voor ?
Met vriendelijke groet,
Frans v. Wessel
-
Door SealWithIt
Goedenavond,
Ik heb sinds kort een groot probleem met mijn computer, elke keer als ik mijn computer opstart begint mijn monitor vage versies van de bijhorende beelden te laten zien. Het is lastig uit te leggen dus hier heb ik een paar afbeeldingen.
Telkens als deze vakjes op het beeldscherm verschijnen, is er geen motie naast het bewegen van mijn muis, bij sommige gevallen word het beeldscherm zwart en na een aantal keer re-start mijn computer automatisch.
Ik heb denk ik 2 mogelijke aanleidingen gevonden.
Optie 1: Elke keer als het beeldscherm zwart wordt krijg ik dit bericht: Display Driver has stopped working and has recovered. Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode, Version 416.34 stopped responding and has recovered.
Ik denk dat het mogelijk hier mee te maken kan hebben.
Optie 2: Ik heb een onbetaalde gedownloade versie van Windows 8.1 die misschien niet al te goed functioneert
Ik kan dus maximaal een halve minuut mijn computer bedienen totdat hij re-start. Ik kan wel zonder problemen in de bios dingen veranderen.
Mijn onderdelen zijn:
amd fx 8350 wraith
asus 970 pro gaming/aura
gigabyte geforce gtx 1060
Ik weet voor de rest niet hoe ik dit probleem kan oplossen, daarom hoop ik graag een antwoord terug te krijgen.
Alvast bedankt.
-
Door Kelly6695
Laptop valt uit tijdens (snel)typen
Ik had een probleem, ontstond uit het niets. Tijdens het (snel) typen viel me laptop ineens in slaapstand. Ik wist niet waardoor het kwam en het was echt super vervelend. Gezocht in Google naar oplossingen en niets kunnen vinden (in eerste instantie). Vandaar dat ik dit bericht ook plaats want ik heb de oplossing gevonden.
Tijdens een chatgesprek met Windows werd er gedacht aan een software probleem, we probeerde een aantal dingen maar niets hielp. Het moest dan wel een hardware probleem zijn. Ik heb nog een tijdje gezocht op Google en vond het artikel wat mij gered heeft van heel veel problemen en kosten.
Het bleek namelijk dat ik een magnetische armband droeg wat ervoor zorgde dat de slaapstand in de laptop werd geactiveerd. Armband afgedaan en probleem opgelost!
Met dank aan: https://www.baswijdenes.com/portfolio/laptop-goes-to-sleep-while-typing/
Ik wilde dit graag met jullie delen.
-

OVER ONS
PC Helpforum helpt GRATIS computergebruikers sinds juli 2006. Ons team geeft via het forum professioneel antwoord op uw vragen en probeert uw pc problemen zo snel mogelijk op te lossen. Word lid vandaag, plaats je vraag online en het PC Helpforum-team helpt u graag verder!
Aanbevolen berichten