Ga naar inhoud

notfield

Lid
  • Items

    4
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door notfield

  1. Ok bedankt ! Zal je methodes direct proberen. Ter info: Modem B is geen BB-box maar een oudere modem nl. Philips Model SNV6520. Update ! ALRIIIGGHT !! Ik heb zoals je gezegd had modem B een nieuw Ip-adres gegeven (192.168.0.10) en de configuratie in de PC terug op automatisch gezet. Nu zit ik met men vaste PC die in verbinding staat met modem B op modem A (Althans als ik bij verbinding ga kijken staat er dezelfde SSID als modem A - Lokaal + internet) Van harte bedankt !!! Nu hopen dat alles in orde blijft xD !
  2. Update: Bij mijn vaste PC aangesloten op modem B heb ik volgende wijzigingen toegebracht in het netwerkcentrum: Internet Protocol Versie 4 (TCP/IPv4): IP-adres: 192.168.2.2 Subnetmasker: 255.255.255.0 Standaardgateway: 192.168.2.1 Bij DNS heb ik alles open laten staan omdat er bij Status bij mijn modem nergens nix bijstaat en als ik ga kijken bij DNS staat er tweemaal 0.0.0.0 Iemand nog een idee of suggestie om uit te proberen ??
  3. Ik heb DHCP voor modem B uitgeschakeld. Daarnaast heb ik het IP-adres veranderd: Orgineel Ip-adres modem B: 192.168.1.1 Nieuw Ip-adres modem B: 192.168.2.1 (handmatig ingevuld) Daarna heb ik de vaste PC op men kamer herstart (dewelke rechtstreeks in verbinding staat met modem . Nu komt erop dat het netwerk onbekend is en lokaal. Ook geeft deze nog steeds de DNS-lookup fout. Heb ik iets over het hoofd gezien?
  4. Beste, Ik heb een tijdje liggen zoeken op enkele fora + google maar vind nergens een situatie die ongeveer met de mijne overeenstemt. Allereerst zal ik een schets maken van de situatie. Het is zo dat ik sinds enkele maanden overgeschakeld ben van Belgacom naar Telenet. De 'Standaard' modem die Telenet heeft geïnstalleerd, heeft echter een minder ver bereik dan mijn vorige BB-Box van Belgacom. Hierdoor kan ik op mijn slaapkamer niet draadloos op het internet. Dit probleem heb ik proberen te verhelpen via het gebruik van een Devolo Dlan - 500 - AV Plus (Handleiding: http://www.devolo.nl/consumer/dlan-500-avplus/pdf/manual-dlan-500-avplus-nl.pdf) die ik nog had liggen. Op deze adapter die het internet via de elektriciteitskabel dus doorstuurt, is aangesloten: - Mijn oude ADSL-modem van Philips; - Mijn vaste PC die op men kamer staat. Zoals u hierboven kon lezen, heb ik dus twee modems. Laten we voor de gemakkelijkheid stellen dat de standaardmodem van Telenet (Model: CBN-ch6541E docsis3.0), modem A is. De modem op mijn kamer, aangesloten via de Devolo Dlan, is modem B. THE PROBLEM: Internet werkte perfect op mijn vaste PC (via kabel in verbinding met modem + laptop (draadloos in verbinding met modem . Na beide PC's te hebben afgesloten, wou ik nog even op de PS3 gamen. Deze staat in verbinding met Modem A maar kon raar genoeg niet op het internet. Wel kon deze bij het testen van de internetverbinding steeds een IP-adres ophalen. Doch kreeg ik telkens volgende foutmelding: DNS-fout 80710102. Deze heb ik vervolgens keurig opgezocht, en enkele gesuggereerde oplossingen uitgevoerd (Via PS3, bv. handmatig DNS ingeven) maar niets. Deze namiddag besloot ik modem B in men kamer uit te schakelen als oplossing. Daarna kon ik wel gamen op men PS3 via modem A. Na het gamen, wou ik nog even voor school werken op men kamer, deed daar (na het aanzetten van modem het internet het niet meer (Enkel lokaal was er verbinding). Ook daar kreeg ik na windowsdiagnose volgend probleem 'DNS-Lookup is mislukt'. Kan ik dit DNS-probleem op een mogelijke manier verhelpen? Het is namelijk altijd precies randomly dat ik ofwel op PS3 op internet (Modem A) kan, ofwel op men kamer (Modem . Alvast dank ! Groeten Notfield
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.