Ga naar inhoud

pensoentje1945

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door pensoentje1945

  1. Alles van binnen schoongemaakt stofvrij, maar nu doet hij helemaal niets meer behalve het beeldscherm. Kom niet meer in de BIOS en toetsenbord piept. Ben bang dat er niets meer aan te doen is.
  2. Mijn laptop samsung R720-FS05 nl werd zeer traag en werd warm met moeite opgestart veilige modus niets hielp. Samsung recovery solution 3 geprobeerd om hem in de beginstand te herstellen. Bleef hangen op eenderde. Wat kan dit zijn? Geheugen 2GB ddr2 sodimm stuk of processor? intellpentium dualcore 2,2 GHZ Windows Vista home primium wie kan mij vertellen wat het kan zijn?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.