Ga naar inhoud

AlexanderPublie

Lid
  • Items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Over AlexanderPublie

  • Verjaardag 27-08-1974

PC Specificaties

  • Besturingssysteem
    Windows 7

AlexanderPublie's prestaties

  1. Beste, Ik hoop dat ik mijn vraag hier juist geplaatst heb. Het zit dus zo, ik wil een video downloaden (deze is 2 gb groot)van Livestream.com hiervoor maak ik gebruik van de downloadhelper add-on in Firefox maar na een tijd stopt deze met downloaden(meestal na ongeveer 113mb)en zegt dat het bestand volledig gedownload is wat dus helemaal niet klopt, het eerste deel van de video kan ik gewoon afspelen daarna stopt het en begint hij terug opnieuw. Ik heb daarna geprobeerd met de Realplayer downloader en op een andere site las ik dat je bij netwerkcentrum-Adapterinstellingen en bij mijn actieve netwerkverbinding : I/O-stuurprogramma van Link-Layer Topology Discovery en Link-Layer Topology Discovery Responder uit te vinken maar ook dit helpt niet. Hopelijk is hier iemand die me kan helpen om het bestand volledig te downloaden. Mvg
  2. Ik heb vandaag op aanraden van een collega KMPlayer geprobeert en deze doet precies waarvoor ik het nodig had.
  3. Hallo, Ik zoek al een tijdje naar een goed programma dat om de seconde(ongeveer) een foto maakt van een filmpje,de programma's die ik tot nu toe gevonden heb hadden meestal een maximum van 1 foto om de 30 seconden.Als iemand zo'n programma weet hoor ik het graag. Alvast bedankt!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.