Ga naar inhoud

flipper991

Lid
  • Items

    4
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door flipper991

  1. Helaas heb ik deze stappen allemaal al gedaan. HD filmpjes van youtube zijn geen probleem. deze speelt hij mooi zuiver af!
  2. nee staan netjes op de Harddisk.
  3. Ik heb dit met verschillende players geprobeerd af te spelen vlc mediaplayer windows media player gomplayer Helaas met geen van alle echt succes. Dat pinnacle een zwaar programma is weet ik inderdaad vreemde is alleen dat hij gewone avi bestanden probleemloos bewerkt en doet wat hij hoort te doen. echter met de AVCHD is dit werkelijk een ramp. Maar ook het afspelen van deze bestanden heeft hij veel moeite mee!
  4. Wij hebben een Packard bell laptop met de volgende gegevens: Dual Core Processor E-350 (1.60GHz) 6GB DDR3 RAM 750GB HDD AMD Radeon HD 6310-videokaart HD-LED-scherm, 17,3 inch 1,3 MP webcam DVD-brander 3x USB 2.0 1x HDMI OUT OUT 1x VGA 1x RJ45 Nu zou je zeggen dat dit toch wel HD en AVCHD zou moeten aankunnen. Helaas is dit niet het geval. Als hij dit al afspeelt dan is dit heel erg schokkerig en slecht. Ik heb al verschillende dingen geprobeerd te doen (drivers) om dit probleem te verhelpen maar het blijft schokkerig spelen. heeft er iemand een idee hoe ik dit kan oplossen? (ik wil pinnacle studio 12 gebruiken maar dit wordt hierdoor vrijwel onmogelijk gemaakt. Het lijkt wel alsof de laptop dit niet aankan)
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.