Ga naar inhoud

poison

Lid
  • Items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door poison

  1. heb enkele programma's uit mijn software verwijderd met als gevolg dat ik telkens foutmelding krijg dat AegisE5 niet kan gevonden worden en bij mijn weten heb ik dit niet tegen gekomen tussen de verwijderde software en ik kan sindsdien ook niet meer draadloos op mijn laptop. Wat kan ik hier zelf aan doen??
  2. Sorry, Zoals ik al zei, ken ik er echt niets van, dus kan je stap voor stap een beetje zeggen hoe ik in bios moet? Het is een Toshiba Satelite C670 - 150 Alvast bedankt voor je reactie.
  3. Mijn laptop doet niets meer als ik hem opstart, behalve een blauw scherm met foutmelding PXE MOF. Zelf ken ik niets van hoe en wat en waar ik het evt zelf zou kunnen verhelpen, kan iemand mij hieruit helpen en het stap voor stap uitleggen, want ik ken er echt niets van. Alvast dank
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.