Ga naar inhoud

Harry Bremer

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Harry Bremer's prestaties

  1. Hallo, ik heb het IP adres gevonden en via de browser de instellingen van de printer gezien. De printer staat inderdaad op een dynamische IP adres ingesteld. Ik ben met het control panel van de printer gaan spelen, en de mogelijkheid gevonden om een statisch IP adres in te geven. Ik heb een hoog adres genomen (192.168.2.193), die door de DHCP server waarschijnlijk nooit gebruikt zal worden. Bedankt voor de hint.
  2. Hallo allemaal, ik heb een wifi printer van EPSON gekocht en geinstalleerd. Na installatie had de printer een IP adres van mijn router gekregen. Met dat IP adres heb ik op alle computers de printer geinstalleerd. Echter, als ik de printer uitzet en weer aanzet, dan krijgt hij een ander IP adres toegewezen. Vraag: Hoe kan ik ervoor zorgen dat de printer altijd een vast IP adres heeft? (Op http://ip-adres kan ik niet vinden over het IP adres, alleen de DNS-server aanpassen... Harry.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.