Ga naar inhoud

dommie66

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

dommie66's prestaties

  1. Help het volgende ik bezit een Acer Aspire One zg5,werkt prima alleen internet is drama . Bedraad werkt het perfect en de wifi geeft aan dat het werkt ,maar zo gauw als ik op internet wil geeft IE8 aan niet te zijn verbonden . Via mijn provider hebben we alles nagekeken en alles is goed ,het is dus een probleem van mijn toppie ,support van acer hoef ik niet te verwachten denk ik want garantie zit er niet meer op. Is hier misschien iemand die mij kan helpen???? groet dommie66.
  2. ik heb een dell inspiron mini die ineens niet meer wil opstarten en een blauw scherm geeft met unmountable_boot_volume is hier iemand die mij wil en kan helpen ??? groet Dommie 66
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.