Ga naar inhoud

Ragey

Lid
  • Items

    4
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Ragey's prestaties

  1. Momenteel speel ik zo nu en dan eens World of Warcraft. Ik zou het leuk vinden om dat spel weer met (bijna) maximale instellingen te kunnen spelen. En dan nog het liefst zonder de vreselijke stofzuiger-herrie die de grafische kaart nu maakt. De vraag is dus eigenlijk "Hoe ver kom ik met €500?" Is het zinvol om de upgrade nu te maken, of kan ik beter wachten tot ik meer te besteden heb?
  2. De gelinkte PC is inderdaad mijn PC. Beetje een tegenvaller dat er ook een andere voeding in moet, al was ik daar al bang voor. Hoe installeer ik een andere voeding? Welke producten zijn aan te raden? Alvast tot zover bedankt!
  3. Daar staat nogal een lap tekst, voor de helft in het Chinees ook nog. Ik denk dat het gaat om de DC Output? Deze is 300W.
  4. Hoi, Ik zit al een tijdje met het probleem dat mijn grafische kaart eigenlijk niet meer voldoet aan mijn eisen. Hij werkt nog prima, maar bij intensieve taken gaat hij ontzettend veel herrie maken. Daarnaast blijft de framerate zeer laag bij de wat modernere games, zelfs op de laagste settings kruipt hij dan maar net boven de 25 fps. Graag zou ik dus een nieuwe videokaart kopen en die in mijn PC stoppen. Echter... ...ik heb geen flauw benul hoe videokaarten werken. Waar moet ik op letten? Hoe weet ik zeker of een videokaart 'past' in mijn computer? Alvast bedankt voor het lezen en eventuele helpen! Budget: tot €500,- Huidige grafische kaart: NVIDIA GeForce GT 220 OS: Windows 7Prof PC Fabrikant: HP PC Model: HP Pavilion p6150nl Desktop PC
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.