Ga naar inhoud

eightblock

Lid
  • Items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

eightblock's prestaties

  1. hoi hoi Dank je, maar wil nu eerst mijn hardware uitsluiten en dan naar software kijken kan dat ook?? Ook omdat hij het laatst tijdens you tube deed. (maar nu niet meer)
  2. Hoi hoi, Ben nieuw dus leuk om kennis te maken met jullie bij deze:top: Sins kort loopt mijn computer vast tijdens het spelen van world of tanks. Zodra ik een spel ga starten(ik zit dus al in het spel) loopt hij na 10 sec ong vast en kan compleet niks meer met de comp hij reageert nergens meer op. Heeft hij nooit eerder gedaan, hebben jullie een stappenplan die ik kan volgen samen met jullie om er achter te komen of uit te sluiten wat het wel/niet is?? Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen want ik ben een beetje verslaafd aan het spel:thumpdown: Evt bijz. update van spel geweest, update van grafische kaart te vroeg afgesloten maar later opgelost, 3 mnd geleden per ongeluk mijn processor los gehad. Ik zeg niet dat het hier door kan komen, maar wilde dit even kwijt ter info. Hier mijn gegevens, hoop dat ik het goed gedaan heb. Vriendelijke groet Igor
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.