Ga naar inhoud

bert_wifi_toko51

Lid
  • Items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

bert_wifi_toko51's prestaties

  1. Niet echt handig te noemen van Toshiba een 30 gb schijf met een recovery partitie van 8 GB die niet of heel moeilijk te verwijderen is , volgen de telefonische helpdesk van Toshiba kan de recovery partitie niet verwijderd worden. zonder een geheel nieuwe installatie van windows 8 waar geen licentie voor is.
  2. Heb al Linux mint 172 al een keer geïnstalleerd , alles werkte goed ! alleen wordt het een beetje moeilijk om er software op te zetten voor een Logitech harmonie afstand bediening te updaten ( of dat al kan weet ik niet ,er word wel aan gewerkt !) heb niet zo gek veel vrije tijd dus voorlopig laat ik er windows 8.1 opstaan . opdat min punt van de recovery partie na vind ik het een verassend goede laptop voor de prijs van 219 euro
  3. Probleem recovery partie verwijderen Toshiba satelitte cl 10 b100 Heb pas een Toshiba laptop gekocht met win8.1 64 bit en 32 GB sd De schijf is verdeeld in 4 parties 100 mb efi systeem partie / en een 128 mb /en 20gb windows / en een 8 gb recovery partie Na alle update geïnstalleerd te hebben is er nog 6 gb over op de windows partie (een beetje weinig ) Na een backcup gemaakt hebben van alle parties met image programma paragon drive 2014 heb ik met partition software de recovery partie verwijderd , met als resultaat een blauw schem en de melding dat de pc herstel moet worden ook opnieuw opstarten ging niet meer. Heb een usb installatie windows 8 gedownload en daar de computer mee opgestart en alle grafische opties geprobeerd zonder resultaat , ook alles op nieuw installeren ging niet omdat de product code van windows bing niet werkte, uit eindelijk heb ik de computer opgestart met een usb stik met partition software en de efi systeem partie verwijderd ! daar na de computer met usb stick windows installatie opgestart en naar de dos promp gegaan .. 1 diskpart 2 list disk 3 sel disk 0 4 list partition 5 greate partition efi 6 list partition 7 sel partition 4 (systeem efi partie ) 8 format fs=fat32 9l list partition 10 sel partition 4 (efi systeem partie ) 11 assign letter = b : 12 diskpart exit 13 mkdir b:\efi\ 14 mkdir b:\efi\microsoft 15 cd /d efi\microsoft 16 b:\efi\microsoft 17 b:\efi\microsoft bootrec /fixboot TOT ZOVER GAAT ALLES GOED 18 b:\efi\microsoft bcdboot c:\windows /l nl-nl /s b: /f ALL FOUT MELDING failure when attempting to copy boot files Heb alle parties weer terug gezet , en gekeken of ik in windows 8 de schrijf beveiliging van de map c:\windows kan opheffen (ingelogd als administator ) en recht geklikt op de map windows en geprobeerd de beveiliging op te heffen ,dat is me niet gelukt . Wie het weet mag het zeggen. Zou er ook linux mint op kunnen zetten !
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.