Ga naar inhoud

DeBosch

Lid
  • Items

    8
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door DeBosch

  1. ik heb geen koptelefoon aangesloten. als ik op het geluidsicoon zie je gewoon dat er iets afgespeeld word met het groene op en neer gaande balkje. het knopje van het geluid op mijn toetsenbord staat correct.
  2. alles lijkt te werken zoals het hoort. de laptop zegt ook dat het gewoon afgespeeld word met geluid maar er komt geen geluid uit mijn speakers. de koptelefoon ingang lijkt ook niet 100% te werken als ik mijn koptelefoon daar in aansluit werkt maar 1 kant. misschien ligt het niet aan de software.
  3. ik krijg nog steeds geen geluid uit mijn laptop alleen uit de hoofdtelefoon uitgang maar die werkt ook maar half.
  4. de speakers staan als standaard. als ik iets afspeel gaat het groene balkje wel op en neer maar er komt geen geluid uit de speakers. wel komt er geluid uit mijn koptelefoon als ik die aansluit en dat was eerst niet.
  5. ik kan tabblad afspelen niet vinden.
  6. Nee helaas niet. weet niet of je iets aan deze informatie hebt. als ik mijn laptop via een hdmi kabel verbind met de tv doet het geluid het wel. (via de tv dan natuurlijk)
  7. Lenovo Z50-70 model name: 20354 s/n: YB04041354 is dit genoeg?
  8. ik heb windows 10 geinstalleerd en nu krijg ik geen geluid via de speakers en ook niet als ik een koptelefoon aansluit. heb gezien dat er al ooit een onderwerp over is gestart maar het wil me niet lukken via het oude onderwerp. heeft er iemand misschien een idee hoe ik dit probleem kan verhelpen? alvast bedankt.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.