Ga naar inhoud

Mrtaillieu

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Mrtaillieu

  1. Die b4 en b2 komt gewoon rechts onderaan het zwarte scherm. Dat he ik nog niet gedaan en ik zou eigenlijk niet echt weten hoe ik dat moet doen. (:
  2. Hallo, Ik heb nu al een tijdje een probleem met mijn vaste computer (windows 10). Wanneer ik hem opstart komt er steeds een zwart scherm met onderaan b4 wanneer hij eindelijk opstart verandert dit naar b2. Nu duurt het een 5 minuten terwijl het vroeger maximum 30 seconden duurde tegen dat mijn computer opstartte. Er is nog een probleem. Ik kan namelijk mijn computer niet meer afsluiten wanneer ik op afsluiten druk gebeurt er namelijk niets. Beide problemen hebben zich begonnen voordoen op hetzelfde moment. Hopelijk kan iemand me helpen! Bedankt op voorhand (;
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.