Ga naar inhoud

remcoNL1986

Lid
  • Items

    11
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

remcoNL1986's prestaties

  1. ik heb inmiddels de cd van mijn leverancier ontvangen. Toen ben ik gestart met de installatie(ik moest een taal kiezen en toen kwam er scan van 5 minuten waarna pc opnieuw werd opgestart). Hierna komt er echter de volgende foutmelding "Invalid Partition Table". Nu is mijn vraag of er hier iemand weet hoe ik dit kan verhelpen?
  2. ik kan zelf deze cd niet direct vinden, maar als ik hem van iemand kan lenen is deze dan ook bruikbaar om mijn probleem op te lossen?
  3. ik probeer inderdaad vista opnieuw te installeren omdat de opties die aanwezig zijn op de recovery cd allemaal niet werken. Ik probeerde namelijk via systeemherstel een en ander te herstellen maar er was geen herstelpunt aanwezig. Andere opties die ik geprobeerd heb via die cd werkten helaas ook niet. maar als mij iemand kan aangeven hoe ik de pc weer in begintoestand krijg zou dat mooi zijn want de gegevens die ik nodig heb die heb ik al opgeslagen op een ander medium.
  4. nog even een vraagje. Is de installatieschijf hetzelfde als de recovery cd of moet er nog een cd zijn?
  5. dit probleem is opgelost met dank aan mijn leverancier. Echter heb ik nu een ander probleem, namelijk dit; uw computer is onverwacht opnieuw opgestart of er is een onverwachte fout opgetreden. de installatie van windows kan niet doorgaan. klik op OK om de computer opnieuw op te starten en start vervolgens de installatie opnieuw als u windows wilt installeren. Dit is gekomen doordat mijn installatie van windows vastliep en ik toen de pc heb uitgezet. Graag zou ik vernemen hoe ik dit probleem ook nog op kan lossen waardoor mijn pc weer werkt.
  6. even een kleine "update". Inmiddels kan ik weer inloggen op het systeem via de veilige modus zonder dat de pc vastloopt. wellicht dat er nu wat meer mogelijkheden zijn maar dat weet ik verder niet.
  7. ik zit nu achter de laptop, maar bijvoorbeeld die instelling van het virus systeem staat er bij mij niet in.
  8. inmiddels kom ik wel weer in de veilige modus. als ik echter via systeemherstel wil resetten geeft systeemherstel aan dat er geen punten beschikbaar zijn naar waar ik het systeem kan resetten. in de normale modus hangt de pc steeds vast als je enkele handelingen heb verricht. wellicht dat jullie met deze informatie wat meer kunnen mvg, RemcoNL1986
  9. bedankt voor de snelle reactie. echter kon ik in de bios niks zien van first boot.
  10. graag zou ik vernemen hoe ik dit doe. het betreft een medion computer.
  11. het probleem is als volgt; ik start de pc op, dit gaat nog allemaal goed maar zodra ik vervolgens bij het scherm kom waarbij je moet inloggen springt mijn beeld op zwart. nu heb ik geprobeerd om in de veilige modus op te starten en systeemherstel uit te voeren maar na een aantal handelingen hangt de pc zich op... nu heb ik wel een recovery cd gevonden maar deze start niet uitzichzelf op. Graag zou ik willen weten of jullie enig idee hebben waaraan dit kan liggen. mvg, RemcoNL1986
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.