Ga naar inhoud

Francien Kivits

Lid
  • Items

    4
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Francien Kivits's prestaties

  1. Beste vrijwilliger, Allereerst mijn excuses, wanneer ik verkeerd geoordeeld heb. Omdat ik twee keer hetzelfde antwoord kreeg: de stappen die ik moest doen om te kopiëren naar de externe harde schijf, waarvoor mijn dank, dacht ik dat het een van te voren gegenereerd antwoord was op een standaard vraag. Toen ik de 2e keer hetzelfde verhaal kreeg, dacht ik dus dat dit een computergestuurd antwoord was. Wanneer ik de mails van de externe harde schijf naar mijn Windows Mail terug kopieer d.m.v. aanwijzingen, dan komen de mails terug in de desbetreffende map, maar dan met een soort van code. Allemaal cijfers en letters. Ik kan dan geen omschrijving lezen, wat het zoeken naar een bepaalde mail bemoeilijkt. Om duidelijker te zijn: Ik kopieer een map met mails van hulpaanvragen voor onze stichting naar de externe harde schijf. Bij elke mail staat bij de omschrijving voor welk gezin de hulpvraag is. Wanneer ik dus alleen maar een code zie bij het terugzetten, dan moet ik elke mail openen om te kunnen zien waar het over gaat. Vandaar mijn 2e vraag: Is het mogelijk om de omschrijving te kunnen zien bij het terugzetten van de mail. Met vriendelijke groet en alvast bedankt voor al je moeite om een leek iets bij te brengen. Francien Kivits ( ja ja, een vrouw en nog wel een van middelbare leeftijd)
  2. Bedankt voor je reactie, maar jammer dat ik met een automatische computer communiceer. Ik heb nog geen antwoord op mijn tweede vraag.
  3. Dank je wel voor je snelle reactie, alleen kom ik er nog niet helemaal uit. Ik heb nu een back-up gemaakt, maar het teruglezen lukt me niet. Wat ik niet begrijp is het volgende: Wanneer ik de mails volgens de aangegeven werkwijze terugzet, staan er ineens allemaal code's. Dat wordt dan weer lastig terugzoeken. Is daar nog iets aan te doen? Dus dat je gewoon de titel van de mail te zien krijgt of is dat niet mogelijk? Alvast weer bedankt voor je reactie. Groetjes, Francien Kivits
  4. Kortgeleden heb ik een externe hard schijf gekocht om een back up van mijn computer te maken. Dat heb ik inmiddels gedaan.Nu wilde ik kijken of mijn mails die ik opgeslagen heb in Windows mail in afzonderlijke mappen, ook op die externe harde schijf staan, maar ik kan ze niet vinden. Ik heb alle back-up files geopend, maar kan ze niet vinden. Ook niet via de zoekfunctie. Ik wil nu graag mijn mappen in Windows mail ook kopiëren naar de externe harde schijf, maar ik zie nergens een mogelijkheid om een map te kopiëren naar de externe harde schijf. Bijvoorbeeld wanneer ik op de map ga staan en klik met rechtmuisknop, dan is er geen keuze om te kopiëren naar. Kan iemand mij uitleggen hoe ik dus een back up kan maken van deze mappen in Windows Mail? Graag in stappen, want ik heb niet zoveel ervaring met zulke dingen.:s Alvast bedankt voor de reactie.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.