Ga naar inhoud

rgs

Lid
  • Items

    4
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

rgs's prestaties

  1. Hallo, bij het bekijken van de site van audiograbber, staat niet vermeld of dit kan dienen in windows 7. Weet iemand dat groetjes rgs
  2. ik had een probleem met scanner cannon lide 50 in windows 7. ik heb gewoon een universeel prog gedownload (nl freekscanner) en nu kan ik wel scannen. het is wel raar dat zo een bekend mekr als cannon geen oplossing geeft:stupid:
  3. neen, dat heb ik nog niet, maar volgens de bijkomende info van Canon is hetgeen jij voorstelt voor het xp en /of vista en dat gaat ook niet in W7
  4. Hallo, Vroeger had ik windows xp en de scanner functioneerde prima. Nu heb ik windows 7, 64 bit premium en de scanner werktni et meer. ik heb al een andere driver geprobeerd nl. lide 60, maar dit werkt ook niet. Wie kan mij helpen?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.