Ga naar inhoud

rich

Lid
  • Items

    2
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door rich

  1. Wil je dat wat nader uitleggen. Bij wie moet ik dan zijn om die keycode te lenen? en wat is dan de procedure. groet Rich
  2. Ik ben in het bezit van een computer Packard Bell type ISTART9100 desktop. Toen ik hem kocht zat er al standaard Windows XP op. Ik heb zelf Windows Vista Home Premium er bij gezet. Maar ik heb hiervan geen aparte partitie van gemaakt. Deze staan dus bij elkaar en op 1 harde schijf. Nu draait het systeem dus op Vista. Maar ik wil Vista er af halen en dat lukt dus niet. Van Windows XP heb ik dus geen CD van. Hoe kan ik nu Vista eraf halen en weer windows XP gebruiken. Het systeem is nu erg traag geworden en het valt af en toe uit. Wie kan mij daarbij helpen?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.