Ga naar inhoud

lapacollo

Lid
  • Items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

lapacollo's prestaties

  1. In het netwerkcentrum heb ik idd aangegevn draadloos te willen surfen en de router zie ik ook in het netwerkoverzicht staan. Ik heb de router met een XP PC bedraad geconfigureerd en dat lukte ook want daarna had ik ook draadloos internet. Waar geef ik die toestemming dan aan mijn router? Die handleiding heb ik bij de router meegekregen maar zoals je ziet is die volledig in XP stijl, dus daar kom ik niet veel verder mee. In Windows 7 is een heleboel anders vormgegeven en dan ak ik de draad kwijt (klein woordgrapje)
  2. Ja, dat bedoel ik. Alle PC's hebben draadloos verbinding met de router (die uiteraard bedraad verbonden is met mijn modem) en komen vervolgens op internet. Alleen mijn PC in de woonkamer (de nieuwste met Windows 7) krijgt wel verbinding met de router, maar geen internettoegang.
  3. Hallo, Sinds 2 dagen ben ik in het bezit van een Sitecom WL-342 router en op de PC's die op XP draaien en mijn iPod komen eenvoudig op internet. Alleen mijn desktop die Windows 7 heeft krijg ik maar niet op internet. De PC heeft dus wel draadloos verbinding met de router, alleen geen internettoegang. Ik ben al 2 dagen bezig met forums na te lopen maar ik kom niet verder. Welke instelling staat er nu verkeerd? Ik hoor graag van jullie, alvast bedankt!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.