Ga naar inhoud

angell

Lid
  • Items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door angell

  1. heb ik geprobeert maar hij laad al een half uur en ik heb nog niks anders gehad, ik ,heb click here-yes ....- dan komt er op now loading, al een half uur lang..
  2. ik heb speccy gedownlaod en geinstaleert, n ik heb deze link gekrege, hopelijk kunnen jullie mij hiermeehelpen, alvast bedankt!! http://speccy.piriform.com/results/PLt3fh6s1KX2I3Qi5piQp87
  3. ik heb een probleem op mijn windows xp ik heb per ongeluk tijdens ik programma's aan het verwijderen was de software van mijn geluid verwijderd... ik heb niks van geluid ik he geprobeerd om met oortjes te luisteren in de pc zelf dus niet in de boxen, ik heb ook een box in mijn pc-scherm zelf maar die gaan ook niet, ik heb gezocht naar mijn cd-rom van de software maar die vond ik helaas ook niet... dus ik heb dan geprobeerd om iets te dwnloaden maar daar vond ik niks bruiksbaars.. ik heb ook via configuratiescherm naar mijn geluid gezocht maar daar staat dat hij geen audioapparaat vind, bij hardware staat dat alles correct is, dus ik zit volledig vast!! ik heb een intel pentium4 computer en ik heb ook iets gevonden van audiocodecs 5.1.2535.0 ik heb het opgezocht aar ik snap er niks van.. hopelijk kunnen jullie helpen?!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.