Ga naar inhoud

cien87

Lid
  • Items

    10
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door cien87

  1. ja weet niet heel soms als ik n programma start zijn maar een paar weet niet meer wat.. gaat dat op klein lettertype of als ik wat installeer en dat de voorwaardes klein zijn.. maar tis in veel mindere mate dan bij internet... haha heel erg raar allemaal
  2. dat sommige programma`s die zijn geinstalleerd ook n kleinere lettertype weergeven.. zoals in google
  3. ik weet niet of het helpt om internet explorer opnieuw te installeren want het zit hem niet alleen daarin maar ook in windows zelf.. maar bedankt voor de moeite:) ik weet ook niet wat het kan zijn heb het ook aan meerdere mensen gevraagd het is denk ik iets stoms ja want opeens was het er en ik had niks veranderd ofzo:S maar bedankt!
  4. hier is er een printscreen van
  5. nee.. verder is alles normaal
  6. ik werk met internet explorer en bij hij staat al bij tekengrote op normaal..
  7. Ik heb een probleem bij google dat de lettertype van zoekbalk klein is als ik wil gaan typen en de search buttons eronder zijn ook klein.. ctrl + en ctrl - werken niet want dan wordt de hele pagina groter of kleiner. zie bijlage dit probleem is ook bij meerdere zoekbalken maar niet bij allemaal. ook is het dat op verschillende sites de lettertype anders is dan normaal. hoop dat er een oplossing voor is, na de instalatie was het nog goed maar opeens was dit probleem er. dit geld niet alleen voor internet explorer maar ook bij sommige programma`s op windows zijn de lettertypes kleiner.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.