Ga naar inhoud

AzertyGOD

Lid
  • Items

    9
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door AzertyGOD

  1. Het enige probleem dat ik heb waargenomen is dat de eerste WiFi stick dat ik gekocht had helemaal niet gedetecteerd werd door het systeem. Dan hen ik een ander merk gekocht en die werkte wel maar wanneer ik mijn computer de volgende dag opstartte stond de WiFi uit en kreeg ik hem niet meer aan. Wat me ook opviel toen ik nog beeld had is dat hij meteen naar het inlogscherm ging zonder eerst het bericht van gigabyte te tonen zonder dat ik fastboot aangezet heb.
  2. Neen, echt niets. Het lijkt wel alsof er helemaal geen signaal doorgestuurd kan worden naar het scherm. Maar voor ik hem in "opstarten in veilige modus" gezet heb had ik wel beeld. Is er misschien geen mogelijkheid om die instellingen te resetten van binnenuit?
  3. Een reserve voeding heb ik helaas niet liggen...
  4. Ik heb het net getest, alle vier de ventilatoren draaien. Ook die van de grafische kaart. De harde schijf draait voor dataopslag draait ook denk ik (ik voel een heel lichte trilling maar misschien komt dat van de ventilatoren). De harde schijf waar de OS op staat is een ssd dus daarvan kan ik niet voelen of hij draait.
  5. Ik heb net geprobeerd met een vga kabel en met een hdmi kabel. Geen verschil jammer genoeg.
  6. nee, geen beep geluiden. Enkel de ventilatoren zoals anders. Als ik het scherm aan en uit zet komt er op "geen signaal".
  7. nee, die heb ik ondertussen verwijdert.
  8. inderdaad, ik probeerde een wifi stick te laten werken. Nadat ik de drivers geïnstaleerd heb stond mijn wifi uit en als ik hem via netwerkinstellingen aanzette sprong hij weer uit. Ik had gelezen dat dit probleem opgelost kon worden door de wifi aan te zetten in veilige modus. In veilige modus gaan met f8 werkte niet omdat mijn scherm zwart bleef dus heb ik veilige modus aangezet via msconfig. Bedankt voor je reactie.
  9. Probleem: Scherm krijgt geen signaal als de computer opstart met veilige modus, bios of via recovery cd. Omdat ik het probleem nog niet snapte heb ik via msconfig instellingen "altijd opstarten in veilige modus" aangezet en nu start hij altijd op zonder response van het scherm. Specs: - core I7 4770 - 32 GB RAM - NVIDIA GTX-760 videokaart - Gigabyte GA-B85M-D3H moederbord - Windows 10 Geprobeerd: Verschillende schermen, zowel op interne intel videokaart als op Nvidia kaart aangesloten. CMOS waarden gereset om te proberen opgeslagen instellingen te verwijderen. Alvast bedankt voor de hulp!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.