Ga naar inhoud

JakeTheDog

Lid
  • Items

    11
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door JakeTheDog

  1. Zekers, alles is nu in orde. Als het weer gebeurd betekent het dat het niet opgelost is. tot nu toe geen freezes!
  2. Dankjewel, ik ga het proberen en bij crash nog een screenshot maken van dat. En dan 1 voor 1 uitvoeren.
  3. Ik ga dat nu uitzetten, maar is dat niet zonde voor een moederbord welk CPU en DDR5 kan overclocken ?
  4. Ik heb het geuninstalled en geinstalled nieuwe. Ik ga vandaag weer gamen en kijken of het verschil heeft. Bij problemen kom ik weer aan de lijn.
  5. 30-6-2026, wat er bij het kopje 'Windows' staat is van februari en dat is inprincipe als het aan de GPU zou liggen maar dat is niet het geval. Anders zou die getriggerd zijn,.
  6. Het is met een GPU power cable, (nieuwe soort kabel voor nieuwe videokaarten). Staat 600w op kabel maar hij gebruikt wat hij nodig heeft uiteraard
  7. Tijdstip en dag van gebeurtenis staat dit er: ASUS driver hub ´werkt niet meer´. Uninstall en reinstall via asus site?
  8. RTC 5070, 850w en dit is inprincipe meer dan voldoende
  9. Op diskbeheer is mijn ssd in orde maar Crystaldiskinfo zegt ´disk not found´. Ik heb een win 11 pro met builds 26200. Rams zitten inderdaad zoals op foto a2 en b2. Gebeurt enkel met games, niet specifieke games dus random games.
  10. Ik heb geen harde schijf, alleen m2 SSD
  11. Dank voor het openen van de topic. Ik heb een vrij nieuwe PC gebuild met onderdelen zie bijlage. SPECS: met XMP MSI RTX 5070 Ultra 5 250K plus (nog net uit) XPG Core Reactor II VE 850W MasterLiquid cooler 360 DDR 5 Vengeance 6000mhz Z890 Asus prime lga 1851 Ik heb een video op Youtube geupload met mijn probleem, ik speelde RE revelations 1 (vrij oude game) om een heerlijke story te volgen zodat ik richting RE Reqium kon gaan. Helaas freezed mijn PC, beeldscherm freezed en PC blijft aan maar ik kan niets meer doen. Geluid wat je hoort in video is van de geluidsbox, dus niet van de PC onderdelen. Ik heb met Furmark een stresstest uitgevoerd op zowel GPU als de CPU en beide zijn heerlijk onder 80 graden 15-20 minuten lang. Ze zijn dus goed in koelen en koelpasta zit er dus genoeg op. Ik heb ook een DDU op sound en GPU uitgevoerd, deze zijn dus ook super schoon maar voor als nog gebeurt dit. Wie o wie kent dit, ik denk dat een computerwinkel alleen een stresstest zou doen en zeggen dat ze er niet uit komen en voor als nog zal ik moeten betalen, heeft iemand dit ooit gehad? kan ik meer tests uitvoeren zodat ik het probleem kan vinden?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.