Ga naar inhoud

den_uil

Lid
  • Items

    5
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door den_uil

  1. Als je geen router hebt staan deze toch standaard open? Router geeft enkel extra beveiliging dus lijkt me niet nodig om deze nog extra aan te schaffen. 'k heb ondertussen ook contact gehad met telenet en zij bevestigen dat al deze poorten open staan, alleen op 80 en 443 staat op inkomend verkeer een controle op. Voor uitgaand verkeer zou er geen probleem mogen zijn.
  2. De poorten TCP; 80, 443 en 5223 en UDP; 3478, 3479 en 3658 zouden geforward worden. Ik krijg nu met mijn PS3 telkens een DNS-fout, 'k had naar Sony gebeld en die zeiden dat ik die poorten moest forwarden.
  3. Beste, ik probeer poorten van een telenet modem te forwarden (Arris TM602B) het ip-adres hiervan zou 192.168.100.1 zijn. Ik hang mijn laptop hier rechtstreeks aan, switch en acces point zijn er tussenuit, laptop via utp kabel rechtstreeks aan de modem. Nu krijg ik telkens volgende foutmelding wanneer ik naar deze modem probeer te surfen: Access to this web page is currently unavailable. Ik zou enkele poorten willen forwarden voor mijn PS3 aangezien die nu niet op het netwerk geraakt. Iemand enig idee hoe ik wel op deze modem geraak of die een ander idee heeft hoe ik via mijn PS3 op het netwerk geraak. Alvast bedankt!
  4. Bedoeling is om in 1 cel 3 codes te geven: eindklassering, reeks, provincie Via links, deel en rechts kan ik inderdaad deze stukjes tekst eruit halen. Daarna wil ik deze codes omzetten naar een factor. bvb eindklassering: 1 -> 2 2 -> 1.8 3 -> 1.8 4 -> 1.7 ... reeks: 1NAT -> 3 2NAT -> 2 3NAT -> 1.5 4NAT -> 1 1PROV -> 0.5 ... Nu zit ik hier nog met 1 probleem, ik wou dit via de ALS functie doen, echter kan je maar 8 als-functie achter elkaar mag zetten. ALS(1; 2; ALS(2; 1.8; ALS( ...))) 'k weet eigenlijk niet of er in excel een mogelijkheid is om een case statement te gebruiken?
  5. Ik probeer via een code enkele getallen te achterhalen. Zo kunnen ook andere gwn die code ingeven die veel duidelijker is dan gwn losse getallen. Echter heb ik zo 3 'codes' in 1 cel nu zou ik graag deze telkens apart omzetten naar een waarde. Ik wil namelijk in 1cel informatie geven over de eindrangschikking (5, 11, 3, ...) + de reeks (3NAT, 2PROV, ...) + de provincie (ANTW, LIMB, ...) Nu wil ik in de berekening deze gegevens telkens omzetten naar een factor, probleem is dat ik enkel kan controleren op een volledige cel, 'k kan evt wel alle gegevens (reeks, rangschikking, provincie) in telkens een aparte cel zetten, maar dit is weer wat meer werk en dan wordt het best onoverzichtelijk .. Zo krijg je in 1 cel bvb. 5 4NAT BRAB 5 moet omgezet worden, 4NAT moet omgezet worden en BRAB moet omgezet worden, vervolgens moeten deze allen vermenigvuldigt worden. Aangezien ik niet zoveel ken van excel weet ik niet of dit mogelijk is. Je kan via ALS(..) controleren op een volledige cel, maar 'k weet niet of er iets soortgelijks bestaat om op een stukje van de cel te controleren? Alvast bedankt!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.