Ga naar inhoud

FastDriver

Lid
  • Items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door FastDriver

  1. Ik heb het bovenstaande geprobeerd maar bij acces right management -> users staat enkel admin. Als ik dan de quota wil aanpassen, krijg ik de boodschap "Cannot set the quota size limitation for this user". Dus ik vrees dat ik hier niet veel kan aanpassen... Ik heb er voorlopig maar 1 schijf van 2Tb in zitten. En ik werk met Windows Vista.
  2. bedankt voor het snelle antwoord! Ik ga het vanavond eens aanpassen zoals je voorstelt. Ik hou je op de hoogte!
  3. Onlangs heb ik mij een QNAP TS410 Turbo NAS schijf aangekocht met de bedoeling deze in het netwerk te plaatsen als opslag voor mijn films en muziekcollectie. Nu stelt zich het volgende probleem: nagenoeg elke keer dat ik een film (+- 1Gb) probeer te uploaden, krijg ik een foutmelding "upload failed timeout #0" en wordt de upload afgebroken. Af en toe lukt het wel, maar 9/10 keren mislukt het gewoon. Een mail naar de QNAP helpdesk leverde geen bruikbare info. Kent iemand toevallig een oplossing voor dit probleem?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.