Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Een grootschalige storing bij it-leverancier Ingram Micro is veroorzaakt door ransomware, zo heeft het bedrijf zelf bekendgemaakt. Afgelopen vrijdag waren websites en klantportalen van Ingram Micro wegens "technische problemen" niet beschikbaar. Op Reddit klaagden tal van klanten over het onbereikbaar zijn van diensten. Inmiddels is de melding op de websites van Ingram Micro aangepast en staat er dat het bedrijf te maken heeft met een cybersecurity-incident.

In een persbericht meldt Ingram Micro dat systemen recentelijk door ransomware zijn getroffen. Daarop is besloten bepaalde systemen offline te halen. Hoeveel systemen zijn getroffen en hoe de aanval mogelijk was laat de it-leverancier niet weten. Ingram Micro zegt dat het bezig is om getroffen systemen te herstellen zodat het bestellingen weer kan verwerken en leveren. Wanneer het herstel zou moeten zijn afgerond is niet gemeld. De it-leverancier heeft naar eigen zeggen meer dan 200.000 klanten in zo'n 160 landen. De omzet bedroeg vorig jaar 48 miljard dollar.

 

bron: https://www.security.nl

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Helaas, je inhoud bevat woorden die we niet kunnen toestaan. Gelieve je inhoud te wijzigen en de volgende gemarkeerde woorden uit je bericht te verwijderen.
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.