Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Firefox voor iOS beschikt nu over een ingebouwde adblocker, zo laat Mozilla weten. De adblocker staat niet standaard ingeschakeld. Mozilla spreekt dan ook over een 'optionele adblocker'. Voor het blokkeren van trackers en advertenties maakt de adblocker gebruik van een op de EasyList gebaseerde filterlijst. EasyList is een lijst met allerlei trackers en advertenties.

Volgens Mozilla probeert de adblocker zoveel mogelijk advertenties te blokkeren voordat ze kunnen worden geladen. Advertenties op de resultatenpagina van zoekmachines worden niet geblokkeerd, alsmede gesponsorde content op de startpagina en nieuwe tabbladen van Firefox. Vorige week kwam Mozilla in het nieuws omdat het nogmaals herhaalde dat Firefox als enige grote browser adblocker uBlock blijft ondersteunen.

 

bron: https://www.security.nl

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.