Ga naar inhoud

De icon/button van Bluetooth is niet meer zichtbaar waardoor deze het niet (meer) doet


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Stap 1 werkte helaas niet.

 

Bij stap 2 kom ik niet verder want ik kan dit stuurprogramma niet verwijderen doordat die mogelijkheid niet naar voren komt (de bluetooth devices daaronder kan ik wel middels een rood kruisje op de menubalk ieder voor zich verwijderen).

Ik heb dan slechts 2 mogelijkheden: "Zoeken naar gewijzigde apparaten" of "Eigenschappen". Beide mogelijkheden geven daarna niet alsnog de mogelijkheid tot verwijderen.

  • Reacties 22
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

Geplaatste afbeeldingen

Geplaatst:

Pff, deze site gaf via Safari steeds beveiligingsproblemen waardoor ik niet verder kon. Uiteindelijk via een andere browser e.e.a. kunnen downloaden. Er werd echter niet automatisch geïnstalleerd. Ik heb de download uitgepakt en via de volgende 2 stappen iets proberen uit te pakken:
 

image.png

Geplaatst:

Dat was iets te snel gepost.

Via Setup kwam ik bij:
image.png.b4a6708c706c6b139069322f8decf3e1.png

 

Toen ging er wel iets lopen, maar helaas nog steeds geen Bluetooth. Ook bij Apparaatbeheer zie ik 'm nog niet staan.
Heb ik het verkeerd geïnstalleerd?

Geplaatst:

Sorry, voor de verwarring. Ik bedoelde Firefox ipv Safari. Uiteraard heb ik de download vanaf deze laptop gestart.

De tip van Acer werkt niet, want ik zie alleen maar dit als ik Eigenschappen aanklik:
image.png.40f8e08636e6ae16051fbe79590aa273.png

 

En daar verder op klikken doet niets.

Ik heb deze gedownload
image.thumb.png.48d5e9d08ff7dd1fa585161d4b431eb0.png

Geplaatst:

Oké.

Probeer die Atheros driver dan eens?

Ik ga er van uit dat je op de Acer support site jouw eigen exacte type laptop hebt gevonden en de drivers voor Windows 11 Home hebt aangeklikt. Correct?

Geplaatst:

Ja, dat had ik gedaan. Ik heb de Atheros gedownload en op goed geluk iets aangeklikt waardoor het is geïnstalleerd.
En kijk nou eens: 
image.thumb.png.e007a3c361d2397ee5396206e96da76b.png

 

:-)

Ik ga straks proberen de muis en toetsenbord weer te koppelen.

Maar allereerst wil ik jou bedanken voor je hulp en geduld!!

Alvast een fijne avond,

Tom

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Helaas, je inhoud bevat woorden die we niet kunnen toestaan. Gelieve je inhoud te wijzigen en de volgende gemarkeerde woorden uit je bericht te verwijderen.
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in


×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.