Ga naar inhoud

DCA

Medewerker
  • Items

    585
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

2 Volgers

Over DCA

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

DCA's prestaties

  1. Hiervoor heb je een USB stick van ten minste 8GB nodig. En de installatiecode. Maar vóór alles een goede backup van alle bestanden die bewaard moeten blijven. Dit is misschien beter iets voor je zoon, want dit is al met al best ingewikkeld. https://support.microsoft.com/nl-nl/windows/deployment/install-upgrade/create-installation-media-for-windows
  2. Goedemorgen, gezien de leeftijd van de pc en de minimale specificaties is Windows 11 inderdaad uitgesloten. Er zijn 2 scenario's mogelijk: 1. is alles zo laten en op een alternatieve manier zien te printen of 2. Windows 10 opnieuw installeren en meteen aanmelden met een Microsoft account zodat er nog een extra jaar beveiligingsupdates worden geïnstalleerd. En dan na dat jaar maar eens kijken voor óf een andere pc óf een alternatief besturingssysteem op deze pc als je deze liever wilt houden.
  3. Een aantal berichten terug zei je dat je nu Windows 11 hebt. Maar wellicht dan toch niet? Dan zou ik eerst maar eens Windows goed bijwerken 😉
  4. Dan moet de printer al goed zijn ingesteld. Probeer de verbinding eens op te zetten via deze pagina: https://start.hp.com/nl/nl/
  5. Vergeet het wifi signaal, dat is niet van toepassing op jouw pc. De printer moet aangesloten worden/zijn in jouw netwerkje thuis. Dat gebeurt in dit geval draadloos via wifi, dus op jouw draadloos netwerk (SSID). Hetzelfde als dat jouw telefoon contact maakt hiermee. Ik ben er van uitgegaan dat deze handeling reeds is gedaan, omdat jouw kleindochter reeds een afdruk heeft gedaan met haar laptop. Hoe heeft zij dat gedaan? Is haar laptop aan het internet verbonden via jouw wifi thuis? Als dat namelijk zo is, dan kun je contact maken met de printer en zo afdrukken. Open hiertoe Printers en scanners op de pc en zoek naar een netwerkprinter. Hiervoor heb je waarschijnlijk de drivers nodig uit mijn eerdere post, of een bijgeleverde cd bij de printer.
  6. Correct, echter is dat al gedaan. Ik citeer uit de eerste post:
  7. @Passer Eens. Of anders een malware scan.
  8. Open de Verkenner en klik op Deze pc
  9. De pc heeft een bekabelde verbinding naar het modem en krijgt een identificatienummer mee die er ui ziet als: 192.168.1.111 Wanneer de printer draadloos (wifi) op hetzelfde modem wordt aangesloten, krijgt deze als identificatienummer als: 192.168.1.222 Dat betekent dat elk apparaat dat zich aan jouw modem bekend maakt, theoretisch ook contact met elkaar kan maken. Of dat nu draadloos of bedraad is, dat maakt niet uit. Dus de pc hoeft niet persé van een wifi adapter te worden voorzien om draadloos af te kunnen drukken. Ik heb dit zelf ook zo ingericht thuis. De printer staat in een andere ruimte en mijn bekabelde pc kan afdrukken naar mijn (draadloos op mijn modem/netwerk) aangesloten wifi printer.
  10. https://ftp.hp.com/pub/softlib/software12/COL48442/al-117577-4/Full_Webpack-118-DJ2540_Full_Webpack.exe
  11. Kom je hiermee verder? https://www.printabout.nl/advies/hp-printer-met-wifi-verbinden/
  12. Goedendag, een wifi adapter is niet benodigd voor de desktop om draadloos te kunnen afdrukken. Als de printer draadloos afdrukken ondersteund, dan volstaat het om dit in te stellen en de printer in hetzelfde netwerk op te nemen als dat de (bekabelde) desktop zit. Dan werkt het al.
  13. Op deze pagina staat bij stap 2 een knop 'Download'. Die werkt bij mij prima. Wat gaat er bij jou niet goed? Gaat het om Windows 10 of 11?
  14. Hoe probeer je Solitaire af te sluiten? Als met het kruisje rechts bovenin of Alt+F4 niet werkt, probeer het dan eens via Taakbeheer: Rechtsklik op de Taakbalk en kies Taakbeheer. Klik met de rechter muisknop op Solitaire en kies Beëindigen. Werkt dat wel?
  15. Installeer de drivers anders eens opnieuw: https://support.hp.com/nl-nl/printer-setup/hp-deskjet-2549-all-in-one-printer/5295960/model/6453728
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.