Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

pc is een tijd geleden traag gekomen..nochtans is de scarlet installateur gekomen om fiber te installeren :-)

kijken op website...blokkeert nogal veel...iets bekijken op youtube duurt een tijd vooraleer ik kan kijken.

toen ik wat rondkeek om het probleem te vinden..viel mijn oog op dit..niet normaal denk ik....zie afbeelding:

 

 

Geplaatst:
Zojuist, arbunas zei:

pc is een tijd geleden traag gekomen..nochtans is de scarlet installateur gekomen om fiber te installeren :-)

kijken op website...blokkeert nogal veel...iets bekijken op youtube duurt een tijd vooraleer ik kan kijken.

toen ik wat rondkeek om het probleem te vinden..viel mijn oog op dit..niet normaal denk ik....zie afbeelding:

 

 

 

2025-12-12 02_59_33-Care Center.jpg

  • 2 weken later...
Geplaatst:

moet ik echt wifi inschakelen?lijkt mij vreemd dit...want vroeger ging het ook zonder...nooit geen problems.

pc is verbonden met een lan verbinding.

het lijkt net dat het probleem gestart is,als ik sync op firefox ging gebruiken en ik had net een smartphone en ik kreeg nogal meldingen ( op de smartphone),dat ik sync niet meer ben gaan gebruiken.iets wat ook vreemd leek is dat mijn verbinding opeens mijn hotmailadres noemde.

nu wat veranderd...zie bijlagen:

2025-12-2606_50_09-Instellingen.thumb.jpg.41c629e5f0fcb816049f379c886a9ee9.jpg

 

2025-12-26 06_51_32-Instellingen.jpg

2025-12-26 06_58_35-Netwerk - Verkenner.jpg

Geplaatst:

Probeer eens WiFi opnieuw in te schakelen.

Normaliter zal je pc automatisch de snelste verbinding van beide gaan gebruiken.

Verbetert dit de situatie?

En wat is het IPv4 adres van je WiFi adapter als die uitgeschakeld is (je afbeelding van 12 dec.)?

  • 1 maand later...
Geplaatst:

is een eind geleden,want ik heb bewust wat gewacht tot ik wat meer info over het probleem kon uitpluizen.zowel lan en wifiverbinding is 94 mbps.

youtube bevriest regelmatig.ik merk op als  de pc  aan ligt en ik mijn tv aansteek,dat mijn pc reageert ...blijkbaar is mijn hdmi kabel niet correct aangesloten ( van pc naar tv). er bestaan wifiboosters...bestaat dit ook voor lanverbinding? mijn moeders laptop heeft een veel snellere verbinding. 240 mbps denk ik...lkan dit? schrok er wel van hoor !!!! grts arbunas

Geplaatst:

Ga eens in cmd: start -> uitvoeren: cmd: een zwart schermpje verschijnt.

Typ daar in: ipconfig en enter. Post hier een schermafbeelding met het resultaat.

 

En bij mijn beste weten: er bestaan geen lan boosters.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Helaas, je inhoud bevat woorden die we niet kunnen toestaan. Gelieve je inhoud te wijzigen en de volgende gemarkeerde woorden uit je bericht te verwijderen.
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.