Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Beste mensen van PC Helpforum, sinds vandaag merkte ik dat mijn laptop verschikkelijk veel tijd nodig heeft om op te starten en elke taak duurt enorm lang. Vandaar, zie toegevoegd Farbar logjes.


Wat meer informatie:

 

- Kaspersky gaf een melding een dag of 2 geleden met een infectie voor chrome,exe, Ik liet kaspersky zijn ding doen en dacht er niet veel meer over na.

- Task manager toont mij vandaag dat CPU gebruik over 80 percent gemiddeld is. Ik kon geen programma vinden die het meest verbruikte

- FYI ik ben een Belg verhuisd naar Australie (wat het uurverschil in de logjes zou verklaren)

- Gisteren een Pixel 9 gekocht online via visa kaart 

 

Tijdens de farbar scan liet ik een malwarebytes scan lopen. Beide waren zeer traag, Malwarebytes duurde een uur en vond 14 detecties. Ik zag in de bestandsnaam dat chrome erin vermeld was. Enige optie mogelijk om te ondernemen was plaatsen in quarantaine, deze werd dan ook uitgevoerd. Na deze actie merkte ik dat CPU omlaag ging naar 30%. Ik merk hierna dat de snelheden zijn verbeterd, maar nog niet helemaal hetzelfde is zoals het was.

 

Indien ik de bestanden uit qurantaine mag verwijderen, of als jullie iets meer van mij nodig hebben, hoor ik het graag.

 

Kijk uit naar jullie advies, bedankt alvast!

Addition.txt FRST.txt Malwarebytes Threat Scan Report 2026-03-14 205740.txt

Geplaatst:

Hallo,

 

Ga naar de map Downloads open die en sleep de tool FRST daaruit naar je bureaublad ,


Let op: Dit script is speciaal bedoeld voor deze PC, gebruik dit dan ook niet op andere PC's met een gelijkaardig probleem.
Download fixlist.txt uit de bijlage naar het bureaublad, waar ook FRST.exe aanwezig is.

  • Klik met de rechtermuisknop op FRST.exe en kies voor de optie Afbeelding Als administrator uitvoeren.
  • Druk op de Fixen knop.
  • Er zal u een logbestand aangemaakt worden (Fixlog.txt) op dezelfde plaats vanwaar de 'tool' is gestart.
  • Voeg dit logbestand als bijlage toe aan het volgende bericht.

 

 

fixlist.txt

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Helaas, je inhoud bevat woorden die we niet kunnen toestaan. Gelieve je inhoud te wijzigen en de volgende gemarkeerde woorden uit je bericht te verwijderen.
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.