Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

Ongeveer twee weken terug ben ik aan het klungelen geweest met een Prezi en die unzippen enzo. Volgens mij is daardoor er iets fout gegaan.

Wanneer ik gewoon adobe reader op mijn computer heb opent die heel veel bestanden (.exe) in adobe reader. Het lukt dan bijvoorbeeld ook niet om op internet te komen. Ik heb ook niet kunnen vinden dat ik het kan wijzigen waar ik het mee kan openen. Wanneer ik adobe reader weer verwijder, openen ze wel goed.

Ik dacht al aan systeemherstel met die systeemherstelpunten, maar mijn oudste punt is het punt op de dag dat mijn pc dat probleem kreeg...

Iemand die mij kan helpen aub?

Trouwens ik heb tegenwoordig ook het probleem dat veel internet sites het niet meer doen. Bijvoorbeeld als ik inlog op facebook kom ik niet verder, omdat die chat maar blijft laden. Zo doen meer sites het bij mij niet meer. Iemand hier ook een tip voor?

Geplaatst:

1. Download HijackThis. (klik er op)

Klik op HijackThis.msi en de download start automatisch na 5 seconden.

Bestand HijackThis.msi opslaan. Daarna kiezen voor "uitvoeren".

Hijackthis wordt nu op je PC geïnstalleerd, een snelkoppeling wordt op je bureaublad geplaatst.

Als je geen netwerkverbinding meer hebt, kan je de download doen met een andere pc en het bestand met een usb stick overbrengen

Als je enkel nog in veilige modus kan werken, moet je de executable (HijackThis.exe) downloaden.

Sla deze op in een nieuwe map op de C schijf (bvb C:\\hijackthis) en start hijackthis dan vanaf deze map.

De logjes kan je dan ook in die map terugvinden.


2. Klik op de snelkoppeling om HijackThis te starten. (lees eerst de rode tekst hieronder!)

Klik ofwel op "Do a systemscan and save a logfile", ofwel eerst op "Scan" en dan op "Savelog".

Er opent een kladblokvenster, hou gelijktijdig de CTRL en A-toets ingedrukt, nu is alles geselecteerd. Hou gelijktijdig de CTRL en C-toets ingedrukt, nu is alles gekopieerd. Plak nu het HJT logje in je bericht door CTRL en V-toets.

Krijg je een melding ""For some reason your system denied writing to the Host file ....", klik dan gewoon door op de OK-toets.

Let op : Windows Vista & 7 gebruikers dienen HijackThis als “administrator” uit te voeren via rechtermuisknop “als administrator uitvoeren". Indien dit via de snelkoppeling niet lukt voer je HijackThis als administrator uit in de volgende map : C:\\Program Files\\Trend Micro\\HiJackThis of C:\\Program Files (x86)\\Trend Micro\\HiJackThis. (Bekijk hier de afbeelding ---> Klik hier)


3. Na het plaatsen van je logje wordt dit door een expert nagekeken en hij begeleidt jou verder door het ganse proces.

Tip!

Wil je in woord en beeld weten hoe je een logje met HijackThis maakt en plaatst op het forum, klik dan HIER.

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.