Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Er zijn nieuwe gevallen opgedoken van oplichters die zich voordoen als een of andere overheidsdienst. Na valse facturen met de hoofding van de Vlaamse overheid, gaat het nu onder meer om een valse website, meldt de Economische Inspectie.

 

Maandag waarschuwde de Vlaamse ombudsman voor valse facturen, vergezeld van een brief die verwijst naar 'De adressengids.vlaanderen'. Vooral niet betalen, waarschuwde de ombudsman.

 

Woensdag meldt ook de federale overheidsdienst Economie nieuwe pogingen van oplichters die zich voordoen als overheidsdiensten. Zo kregen tal van ondernemingen een brief waarin gevraagd werd gegevens in te vullen op de - valse - website www.fodconsumentenzaken.be.

 

Klik hier om het volledige artikel te lezen.

 

Bron: datanews.knack.be

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.