Ga naar inhoud

G mail account, opent geen rapporten van de schade expert


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik krijg wat schade rapporten binnen,die ik wil openen,maar om een of andere reden kan ik die foto,s niet openen.  (  ze zijn bang voor virussen en andere slechte dingen???)

Een uitvinding van google?  ik wil alleen maar zien ,wat de expert te melden heeft!!

Geplaatst:

Kan je - als voorbeeld - één van de namen van die bijlagen eens (volledig) in je bericht zetten. Kunnen we bekijken over welk soort bestanden het hier gaat ?

Geplaatst:

namen van bijlagen heb ik niet dit is alles,  gescand door g mail????  zg bang dat als je ze opent dat er een virus in zit?????

Flauwekul     google uitvinding

Geplaatst:

Het lijkt er sterk op dat de bijlagen die onderaan de mail zitten, enkel afbeeldingen zijn van de linken waarmee je het bedrijf kan bereiken: Twitter (X), YouTube, Instagram en het logo van de firma zelf. Een leesbaar bestand lijkt daar niet bij te zitten ???

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.