Ga naar inhoud

terrin

Lid
  • Items

    201
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Recente bezoekers van dit profiel

5.077 profielweergaven

terrin's prestaties

  1. Deze staat op pagina 3 Ik vooronderstel dat hij na de crach de 23H2 erop geplaats heeft.
  2. Ik zie op de sticker deze MFG Date 2025/02/27 zou het deze kunnen zijn (zie bijlage)
  3. Is te hopen want ik vertrouw die pc winkelier voor geen haar !!🙏 Zou er ook een manier zijn om er te achterhalen hoe oud mijn laptop in werkelijk is, want deze kan misschien al ne heeeeeele tijd in zijne winkel (of zo) te toon gestaan hebben ?
  4. Nog een antwoordje op deze, pc staat meestal de ganse dag op maar dan veel in slaapstand.
  5. nog niet
  6. Ja hier print afbeelding
  7. Ben zopas mijn laptop terug gaan halen bij de pc winkelier, en hij heeft er de 24H2 erop geplaats natuurlijk gratis. Ik vroeg waarom de 25H2 niet, en hij antwoorden nog effe wachten want daar zijn nog veel problemen mee (volgens hem) Ik zei nogmaals tegen hem: dat ik het eigenaardig vond op een nieuwe laptop oude versie stond. En opnieuw zei hij, dat is waarschijnlijk met de overgang van versie. Ik antwoorde die 24H2 is er toch al langer uit. dus dan staat deze laptop hier in de winkel al een hele tijd. En daar antwoorde hij niet op. Dus daar koop ik niets meer!! En nogmaals bedankt van jullie hulp en inlichtingen,
  8. Is er nog een Media Creation Tool 24H2 te vinden ?
  9. De pc winkelier reageerde naar mijn gevoel.........beetje ongemakkelijk, nadat ik mijn probleem had uitgelegd . Hij zei: dat het waarschijnlijk met een overgang te maken heeft, ik vroeg wat hij daarmee bedoelde, maar dat kon hem niet goed uitleggen. Garantie gebruik (voorstel van DCA ) maar dat zou niet gaan volgens hem. Hij stelde voor om gratis naar 24H2 te zetten, maar niet naar 25H2 want daar waren veel problemen met zei hij. Dus ik ben bij de verkoper niets wijzer van geworden. God dank heb ik jullie nog !!!!!
  10. Zodra ik er geweest ben laat ik iets weten
  11. Je bedoeld toch de (ver)koper winkelier
  12. Qwant
  13. O.K morgen naar de winkel, en laat daarna nog wel iets weten ! Alvast bedankt voor deze snelle en goede toelichten en verduidelijken !!
  14. Zou het ook kunnen zijn dat mijn laptop nog niet aan de beurt is voor deze update 24H2 of 25H2 ? En dat deze update later nog komt ?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.