-
Items
38.252 -
Registratiedatum
-
Laatst bezocht
Inhoudstype
Profielen
Forums
Store
Alles dat geplaatst werd door kweezie wabbit
-
Als het leven je laat struikelen, maak er dan een salto van.
-
Jaaa, mussen zijn altijd druk druk druk. Ik zie dat ook in mijn tuin; die mussen kunnen geen 10 seconden stil zitten.
-
Het leven is een reis, geen race.
-
Dat is inderdaad niet slecht. Aan de snelheid van de verbinding zal het dus niet liggen. Voer de volgende stappen uit om FRST te verwijderen. Ga naar de map downloads. Klik met de rechtermuisknop op FRST / FRST64 en selecteer Naam wijzigen. Hernoem het naar Uninstall.exe en druk op Enter op je toetsenbord. Dubbelklik op Uninstall.exe. Uw computer zal opnieuw opstarten. FRST wordt nu verwijderd. Soms kan een windows update die bezig is of net gedaan ook voor een trager systeem zorgen maar dat is meestal na 1 of 2 dagen voorbij. Laat maar weten als we mogen afsluiten.
-
Kennis is als ondergoed. Nuttig maar niets om over op te scheppen.
-
Doe anders eens een speedtest. Dan weet je gelijk hoe snel je internet is en of het overeenstemt met wat je provider belooft. Er hangt natuurlijk ook veel af van de locatie en de capaciteit van de server waarvan je download. Bij een server in Belgie haal ik 98 Mbps maar bij een server, in Auckland (Nieuw Zeeland) amper 8 Mbps.
-
En hoe staat het nu met de snelheid? Is het al wat beter?
-
Goed zo. Kan je nu de 2 eerste logjes opnieuw maken (ter controle)?
-
Ik zie niets zorgwekkend in de logjes. Alleen enkele verouderde en overbodige vermeldingen en die gaan we verwijderen. Let op: Dit script is speciaal bedoeld voor deze PC, gebruik dit dan ook niet op andere PC's met een gelijkaardig probleem. Download fixlist.txt uit de bijlage naar het bureaublad, waar ook FRST.exe aanwezig is. fixlist.txt Klik met de rechtermuisknop op FRST.exe en kies voor de optie Als administrator uitvoeren. Druk op de Fixen knop. Er zal u een logbestand aangemaakt worden (Fixlog.txt) op dezelfde plaats vanwaar de 'tool' is gestart. Voeg dit logbestand als bijlage toe aan het volgende bericht.
-
Bedankt voor de feedback. Dan sluiten we hier af. Succes nog.
-
Ken je ook de oorzaak van het probleem en wat de oplossing was? Wil je dit delen met ons?
-
-
Nog eentje van die strekking. Het leven is een feest maar je moet zelf de slingers en ballonnen ophangen.
-
Das een echte doordenker.
-
Hoe lok je een beer uit zijn hol? Met een stuk Franse kaas. Welke kaas? C'mon bear
-
Komt van "De Druivelaar" (scheurkalender). Daar staan regelmatig van die doordenkertjes op.
-
Uiteindelijk komt alles uit. Behalve wat geweten mag worden want dat interesseert geen mens.
-
De afbeeldingen tonen je browser. Volgens de instructies moet je via je tv-box (decoder) gaan om de apps te installeren. De apps worden dan op je decoder geinstalleerd en niet op je tv-toestel.
-
Heb je digitale tv van Telenet of Proximus, dan hoef je die apps niet te installeren op je tv toestel. Je kan het ook doen op je tv-box (decoder) De tv-app van VRT MAX installeren op je Telenettoestel? Zo doe je dat! Gebruik je afstandsbediening om het beginscherm te openen. Dat doe je door op de home-knop te drukken. Je kan de home-knop herkennen aan het icoontje dat op een huisje lijkt. Klik bovenaan het scherm op apps. Kies VRT MAX. Open de app en meld je aan. Weet je niet hoe dit moet? Volg deze stappen. De tv-app van VRT MAX installeren op je Proximustoestel? Zo doe je dat! Gebruik je afstandsbediening om het beginscherm te openen. Dat doe je door op de home-knop te drukken. Je kan de home-knop herkennen aan het icoontje dat op een huisje lijkt. Klik bovenaan het scherm op ‘apps’ Selecteer bij apps de Google Play Store Klik rechtsboven op het vergrootglas om te zoeken naar VRT MAX. Klik op de VRT MAX app en daarna op ‘install’ of ‘installeren’. Als je terugkeert naar het beginscherm door op de home-knop te duwen, zal de app tussen de andere apps staan, onder het tabblad ‘apps’. Open de app en meld je aan. Weet je niet hoe dit moet? Volg deze stappen. Voor VTM Go vermoed ik dat het gelijkaardig zal zijn. Succes.
-
-
Neen, dat zijn zachte lieve diertjes die niemand kwaad doen. Mussen die de ganse dag tjsilpen en kwetteren, kunnen serieus op je systeem werken en die worden dan wel eens weggejaagd.
-
Hartelijk welgekomen Iedereeen is hier welkom. Alleen spammers zetten we aan de deur.
-
Een specialist is iemand die steeds meer weet over steeds minder tot hij alles weet over niets.
-
Mijn Gmail reageert heel erg traag
kweezie wabbit reageerde op elboujoufi's topic in E-mailprogramma's (behalve Outlook)
Mooi zo, dan kunnen we hier afsluiten. Maar laat het een les zijn. Updaten is niet altijd verbeteren. Drivers moet je niet updaten als er geen problemen zijn. En als je toch moet updaten, haal dan zelf de drivers op van de site van de fabrikant en laat het niet door een of ander programma doen. Succes nog. -
En die generatie noemt men nu wat misprijzend "boomers".

OVER ONS
PC Helpforum helpt GRATIS computergebruikers sinds juli 2006. Ons team geeft via het forum professioneel antwoord op uw vragen en probeert uw pc problemen zo snel mogelijk op te lossen. Word lid vandaag, plaats je vraag online en het PC Helpforum-team helpt u graag verder!