Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Net een nieuwe pc gekocht, maar er is geen vga aansluiting op.

De vraag is welke kabel moet er van de monitor naar de nieuwe pc. (er zit nu een VGA kabel van monitor naar de oude pc).

Er zijn dus verschillende mogelijkheden, maar welke is hier het beste voor.

De ingangen van de nieuwe pc, zie foto.

20251017_132325.jpg

Geplaatst:

Kijk naar de aansluitingen op de monitor; is deze wel geschikt voor de nieuwe pc?

Als de nieuwe pc alleen maar DisplayPort heeft, en de huidige monitor thans aangesloten is met VGA, dan betwijfel ik of deze nieuwe moderne aansluiting op die monitor zit.

Geplaatst:

Er zit wel usb op, maar geen hdmi of vga. (zie foto).

 

In de winkel snapte ze er ook al niks van, stonden ook met de oren te klapperen, Wat VGA, dat hebben we niet meer, kreeg ik te horen.

 

Moeilijk hé een kabeltje kopen.

Geplaatst:

Via USB heb je geen gegevensoverdracht van pc naar monitor.

 

Oké even opnieuw: welke video aansluitingen zitten er op de pc en op de monitor?

Desnoods even van beide een foto?

Geplaatst:

Dat is de hamvraag: zitten er op de monitor naast de blauwe VGA aansluiting, nog meer inputs.

Ik vermoed van niet, dus dan is een verloopstekker van female VGA naar male DisplayPort benodigd.

En ik heb geen idee of dat gaat werken. Immers, je gaat van een analoog VGA signaal naar een digitaal DisplayPort signaal.

 

Dat zou deze verloopadapter moeten zijn: https://www.allekabels.nl/computer_kabels/displayport-kabel/displayport-naar-vga.html

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.