Ga naar inhoud

Passer

Moderator
  • Items

    10.958
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Passer

  1. Passer

    Schermopnamen

    ok, we wachten dan maar tot Lomar terug opduikt
  2. Passer

    Schermopnamen

    Het is het plaatje van Lomar, met zijn vraag of je het knipselprogramma herkent. (klik op de link en het plaatje wordt binnengehaald en je kan het bekijken)
  3. Passer

    Schermopnamen

    Kan je dit openen? https://limewire.com/d/IlXCV#D7rpsVvSMs
  4. Ik denk dat er meer aan de hand is (register-tegenstrijdigheden??) want Logitech heeft ook een Unifying-app om meerdere muizen en tobo's aan te sluiten. Als ik die app open, krijg ik dit: terwijl nochtans mijn dongle ingeplugd is en ook werkt want mijn muis en tobo werken op dat ogenblik zoals het hoort. Als het klopt wat de app zegt, dat er niets ingeplugd is, zou ik met beiden ook niet kunnen werken... ik installeerde net ook de Logitech Options en toen deze opende kreeg ik dit te zien: Maar... ik kreeg ook de melding dat Logitech mijn locatiegegevens nodig had - en die heb ik principieel (nog) niet laten doorgeven - zou dit ermee te maken kunnen hebben?
  5. Passer

    Schermopnamen

    Kan je dit eens anders uitleggen want ik begrijp je hier niet... Vb: 'dit knipsel': bedoel je daar het plaatje in Lomar43's post mee?
  6. Nee, daarvoor moet de nieuwe dongle ingeplugd zijn, maar als ik dus de oude bij inplug, krijg ik dadelijk die tabbladen te zien
  7. Ik gebruikte dus dit tobo, maar na 13 jaar was het versleten en kocht ik eenzelfde tobo (Logitech MK330) Als ik bij mijn vorig tobo naar muis- en toetsenbordinstellingen ging, kreeg ik dit scherm: met dus drie tabbladen. vervang ik de oude dongle door die van het nieuwe tobo, dan krijg ik alleen en daarmee kan ik bv niet mijn extra-toetsen programmeren. Steek ik beide dongles in, dan heb ik de drie tabbladen. Het schijnt hem dus in de dongle-zelf te zitten (klopt?) VRAAG: (hoe) kan ik in mijn nieuwe tobo die drie tabbladen terug krijgen zonder dat ik mijn oude dongle ingeplugd moet laten?
  8. ah zo - 'k dacht al dat je elders (of zelf) een oplossing gevonden had - het hoeft allemaal niet via een forum hé...
  9. Kan ik even hierop terugkomen, Techniekerke? Is het ondertussen opgelost of op weg naar een oplossing? Of wat zijn je plannen?
  10. ok, dank je voor deze info, Seane !
  11. Kan je even vertellen hoe het opgelost werd? (dan zijn latere lezers er ook nog iets mee)
  12. graag gedaan, 'k hoop dat je er daar uit raakt !
  13. daar zou wel eens de oorzaak kunnen liggen - als die nog hoger gaat, schakelt de computer zich automatisch uit (uit veiligheidsoverweging) Maar goed, wat nu? Je had vertelt dat je PC ontstoft was. Is daarbij de koeler van de CPU mogelijk over het hoofd gezien? Wellicht zijn er nog andere redenen dat die temp te hoog is, maar dat is voor hardwarekenners. Mijn voorstel: we zetten dit topic on hold en je maakt in ons onderdeel Hardware een topic aan waarin je vertelt dat je processortemperatuur te hoog is en je vraagt hen om raad. Wat denk je?
  14. Sorry, gisteren was ik verstrooid toen ik een bepaald plaatje vroeg (via Hardwaremonitor) 'k wilde de temps van je CPU weten, deze dus (waarbij jij dus wel een ander type processor zal hebben ( Je hebt dus eerst bovenaan je mobo en dan je processor.) Belangrijk: moest je nog eens tegen die fouten/mislukkingen aanlopen (zoals die Pandascan die stil viel): noteer op dàt moment dan ook eens de temps van je CPU (als hij dus stressed is)
  15. ok, 1. 'hangende updates' die veel energie vragen kunnen we dus ook uitsluten 2. met je temperaturen zit je ook goed 3. 'k was het plaatje vergeten in de post te steken Hier is het: dus: Klik daar (1) open en klik dan achtereenvolgens (2) en (3) open Staan daar terugkerende rode kruisjes bij (je kan naar beneden scrollen) - zo ja: plaats eens een plaatje van zo'n terugkerende fout? Kijk hier vooral naar het ogenblik waarop gisteren die scan tilt sloeg
  16. Je harde schijf is dus duidelijk nog goed gezond. Weer enkele vragen: 1. updates: ga (in Start) naar Geschiedenis van updates weergeven - klik het open - staan er daar de laatste tijd niet-geslaagde bij? 2. Ga naar je logboeken: Windowsknop - typ: logboeken en klik dan op je logboeken Klik daar (1) open en klik dan achtereenvolgens (2) en (3) open Staan daar terugkerende rode kruisjes bij (je kan naar beneden scrollen) - zo ja: plaats eens een plaatje van zo'n terugkerende fout? Kijk hier vooral naar het ogenblik waarop gisteren die scan tilt sloeg. 3. toch maar even je temps controleren: download Open hardware monitor (freeware), installeer het en laat het uitvoeren. Dan graag een plaatje van dit: Mogelijk staat hij bij jou onder een andere kop dan 'Nvidia Nvidia ...' (en dan zit ik ook nog te denken aan de kans op een brak geheugen - maar dat komt eventueel nog wel.
  17. ok, da's nog de helft vrij, dat zou voldoende moeten zijn. Test ze even op slechte sectoren: lees wat hier (<klik!) staat en voer het uit. Vertel dan (of plaats een plaatje, nog beter) of je foute sectoren hebt.
  18. OK, je updates kunnen we ook afstrepen - Hoe groot is je C-schijf?
  19. vertellen de meldingen dan dat ze NIET geslaagd zijn - en zo ja: gaat het dan altijd over dezelfde update? enne: hoe zit het met de vrije ruimte op je C-schijf?
  20. Een vraagje tussendoor: heb je nog wel genoeg vrije ruimte op je C-schijf? (gezien de verschillende problemen op allerlei terreinen die (ogenschijnlijk) niets met mekaar van doen hebben... en dan nog:
  21. Dit doet me vragen beginnen stellen want je beginpost was: Je schrijft er 'de PC', maar hier blijkt het 'vooral' (alleen??) in Chrome te zijn. Ik heb dus - 1. naast mijn vorige vraag over die rode kruisjes - nog een vraag: 2. Beschrijf eens wat beter wààr en wanneer je PC 'traag' is: is het alleen in Chrome of nog in andere progs/gevallen (en zo ja: vertel eens waar?) ? 3. Het is nogal 'plots' gebeurd. Weet je nog vanaf welk moment? Of: had je vlak ervoor iets met je systeem gedaan? (iets met die Chrome, of een update binnengehaald, of een nieuw programma geïnstalleerd, of wijzigingen aangebracht aan ...) ? ?
  22. Daar zit het hem dus niet, dit gaat slechts over een niet-geslaagde update - die kan de zaak niet vertragen. Op alle dagen staat bovenaan ook een rood kruisje: kijk eens of die allemaal/voor een groot deel over hetzelfde gaan - zo ja: plaats daar ook eens zo'n plaatjes van (zo neen: dan geen plaatjes) enne: heb je ook mijn andere vijf vragen gelezen?
  23. Techniekerke, 'k zou zelf niet weten waaraan het ligt (als het geen malware is), dus gaan we even op onderzoek uit: 1. is het 'trager gaan' stilaan gekomen op tamelijk vlug? 2. Het gaat om een PC - hoe oud is 'dat beestje' ? 3. Is die ooit al eens ontstoft binnenin,? 4. Ken je iets van de logboeken? (zo ja: zijn er terugkerende fouten? - best nog een screenshotje ) - Ken je dit niet, vertel het dan even. 5. Klik op je windowsknop, typ Betrouwbaarheidscentrum en klik dat open - kan je (daarvan) een screenshotje maken en hier plaatsen? 6. Zet je systeem eens helemaal af (dus niet in slaapstand) : rèchtsklik op destartknop > afsluiten of afmelden > Afsluiten. Is hij helemaal stilgevallen, dan kan je hem terug aanzetten. (dit voor het geval dat je hem altijd in slaapstand zou houden)
  24. Probeer de verschillende stappen hier eens: https://www.thewindowsclub.com/fix-0x80070306-windows-update-error
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.