Ga naar inhoud

p38cyq

Lid
  • Items

    1.461
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

PC Specificaties

  • Besturingssysteem
    Win 11 Pro
  • Monitor
    LG
  • Moederbord
    HP
  • Processor
    I7
  • Geheugen
    16 Gb
  • Harde Schijf
    SSD 1Tb
  • Voeding
    HP 180 W
  • Behuizing
    HP Prodesk

PC Ervaring

  • PC Ervaring
    Ruime Kennis

Recente bezoekers van dit profiel

29.695 profielweergaven
  1. Ik kan hier alleen maar @Passer en @Eddy X bijtreden. Microsoft is minstens even goed, zoniet beter, is gratis en valt je niet lastig.
  2. Staat er op dat moment nog een browser open?
  3. Check je systeemfiles eens. Via CMD (als admin) : SFC /SCANNOW
  4. Ik denk niet dat McAfee geinstalleerd is op die pc, het zijn eerder (valse) pop-ups?
  5. Het is wel een vreemde melding die je krijgt....misschien dat @DCA hier meer over weet. En weet je of op die pc bitlocker geactiveerd is?
  6. En kan je daar kiezen vanaf welke bron de pc als eerste moet opstarten? In jouw geval wijzigen naar USB, 2e wordt dan je gewone HDD/SSD. Als dat lukt kan je een opstartbare USB stick maken, een die je ingebouwde (maar verborgen) administrator account kan activeren.
  7. Kan je in het BIOS geraken? Kwestie dat die niet beveiligd is met een paswoord.
  8. Welke pc is dat? Merk/type? Eens proberen om naar de BIOS instellingen te gaan.
  9. Als ze (*.msi) in de map downloads staan kan je ze gerust verwijderen. Waarom je die mededeling krijgt begrijp ik niet, hier (Win 11 25H2) is dat alleszins niet zo.
  10. Bedankt @Passer. "vanzelf" opgelost, dus naar alle waarschijnlijkheid een tijdelijke fout. Misschien hadden de datacenters van Microsoft last van de hitte...
  11. Er wordt hier geen VPN gebruikt, zal het dan maar houden op een tijdelijke fout zoals in de link vermeld?
  12. Ja, bl zelf geactiveerd. Nu fout zoals hierbij?
  13. De pc werd oorspronkelijk ingesteld zonder ms account, bitlocker is dan niet ingeschakeld.
  14. Een Windows 11 (pro) laptop heeft een lokale account en kan dus de gewone bitlocker procedure niet uitvoeren, enkel maar de code (48 cijfers) ergens opslaan (papier, USB). Maar de eigenaar beschikt wel over een MS account. Kan hij die account koppelen aan zijn pc zodanig dat de bitlocker code opgeslagen wordt in zijn MS account?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.