-
Items
11.436 -
Registratiedatum
-
Laatst bezocht
Passer's prestaties
-
Passer startte met het volgen van Tips om de hittegolf te overleven. , Glasnegatieven scannen met Epson V850 en Bitlocker W11 zonder MS account
-
'k ben ook niet bekend met dit type printer, maar probeer deze eens: Zet het type op Grijswaarden / B&W In Epson Scan (of Epson Scan 2): kies bij Type document of Kleurmodus niet “Kleur”, maar Grijswaarden (of Zwart-wit). Zet “Kleurcorrectie / Auto-correctie” uit Zet Auto exposure / Auto levels, Color restoration, PhotoEnhance of vergelijkbare opties uit. Die kunnen schijnkleuren veroorzaken. Gebruik “Echte grijswaarden” niet “Kleur met B&W look” Sommige profielen maken kleurafbeeldingen die als B&W ogen maar toch tinten behouden. Ga dus echt voor grijswaarden als uitvoerformaat
-
Passer reageerde op een bericht in een topic:
PC valt uit met nieuwe onderdelen
-
Passer reageerde op een bericht in een topic:
PC valt uit met nieuwe onderdelen
-
Hensyr reageerde op een bericht in een topic:
Tips om de hittegolf te overleven.
-
p38cyq reageerde op een bericht in een topic:
Bitlocker W11 zonder MS account
-
'k hoop dat het blijvend voor je opgelost is, anders had ik nog wel dit gevonden (wat je in reserve kan houden): 1 Gebruik BitLocker via de juiste app/omgeving: Open Configuratiescherm/BitLocker-beheer of zoek BitLocker beheren. Kies Herstelcode back-uppen / sleutel beheren en probeer opnieuw te koppelen. Als de optie vraagt om een specifieke methode (Microsoft-account vs bestand/USB), kies eerst Microsoft-account opnieuw. 2 “Bestaande registratie” die vastzit Als er al een BitLocker-setup is gestart, kan het fout gaan met de eerste koppeling. Controleer of je in BitLocker een scherm ziet waar staat naar welk account/waar de recovery key is opgeslagen. Indien mogelijk: verwijder/stop de huidige poging en start BitLocker opnieuw (alleen als je toegang tot je data hebt; anders eerst goed plannen). 3 Bedrijf/School (beleid) Op apparaten van werk/school kunnen beleid/MDM-instellingen upload naar Microsoft-account blokkeren. Als je apparaat beheerd is, vraag je IT of BitLocker key escrow/upload naar Microsoft-account is toegestaan.
-
p38cyq reageerde op een bericht in een topic:
Bitlocker W11 zonder MS account
-
Passer reageerde op een bericht in een topic:
Tips om de hittegolf te overleven.
-
dattie het zelf maar op eet dan !
-
p38cyq reageerde op een bericht in een topic:
Tips om de hittegolf te overleven.
-
euh.. 'k denk dat het eerder 'een samenloop van omstandigheden' is - al zou ik die pluim wèl graag op mijn mussenhoedje steken!
-
Calvus reageerde op een bericht in een topic:
Tips om de hittegolf te overleven.
-
https://learn.microsoft.com/en-us/answers/questions/3948856/can-not-save-bitlocker-key-to-microsoft-account misschien helpt dit je?
-
nokiaprox reageerde op een bericht in een topic:
Tips om de hittegolf te overleven.
-
lomar43 reageerde op een bericht in een topic:
Tips om de hittegolf te overleven.
-
Geschikt gebed voor deze warme dagen: Lieve Heer, wat je daarboven ook in de oven hebt staan... het is gaar !
-
Calvus reageerde op een bericht in een topic:
Citaten en doordenkertjes
-
mmmm... 'k zal er eens een jaartje over denken...
-
-
mm.. lijkt me een beetje op doemdenken - daar las ik trouwens nog niets van (mja, deze mus leest ook niet àlles hé ) Welke stappen? Het enigste waar ik nu aan denk is een herinstallatie van FF, maar tot hiertoe is het eenmalig geweest. (maar ondertussen zijn er ook wel geen FF-updates geweest)
-
Je vragen zijn dus voldoende opgelost?
-
* waaruit besluit jij dat er 'nul komma niets' van HP nog op je systeem staat? (ik bedoel: waaruit leid jij dat af?) * Het heet idd Audio Center Maar gebruik jij dat (nog) voor je audio? Zo neen: dan kan jij het verwijderen Zo ja: dan zou het me logisch lijken dat die 'ongewenste bestanden' (zoals jij ze noemt) wel eens gebruikt zouden voor het draaien van jouw audio ? (en dus niet 'ongewenst' zijn ?) En hier maak je volgens mij een kleine denkfout: je computer is idd van jou - klopt. Maar.... je Windows is niet van jou (ook niet al zou je betaald hebben voor een Pro-versie): de overeenkomst met Windows is, dat 'Windows' hun eigendom blijft, maar dat jij (even in gewoon Vlaams) er wel het gebruikersrecht van krijgt. Windows is helemaal niet van de gebruikers. Komt daarbij (ik hoop dat ik je hiermee niet ontgoochel ) : buiten die enkele HP-bestanden waar jij het hier over hebt staan er op jouw computer nog ontieglijk veel àndere bestanden zowel in Windows als in je geïnstalleerde progs, die jij wellicht nooit gaat gebruiken. Of: je kan die enkele HP-bestanden (en registervermeldingen) nu wel gaan opkuisen elke keer, maar er staan dan nog een massa soortgelijke dingen op 'jouw' systeem. Om maar een voorbeeld te geven: in de Driverstore (die jij al noemde) bewaart Windows van een massa softwarebestanden de originele driverbestanden, o.a. om die - als er fouten in komen - vanop jouw systeem-zelf gewoon te gaan vervangen. (bij mij staan er zo bv voor 3.5 Gig installatiebestanden) Jij kan dus wel moeite gaan doen om die 'overbodige' HP-bestanden/mappen/registervermeldingen te gaan oppoetsen maar dan kijk je wel over een hele boel àndere over heen... Maar 'k snap je natuurlijk wel - zelf poets ik ook wel eens dingen op die ik niet moet (maar vraag me dan ondertussen ook bij momenten wel eens af of het wel nut heeft)
-
Ja, 'k ga het gewoon even 'lekker laten gaan' ! Zolang het maar éénmalig is... Dank voor het meedenken DCA
-
Ja, ik denk dat je het zo wel kan noemen...
-
OK, het gaat dus over software(resten) want als jij met de windowsupdates terug iets van HP binnenhaalt, is dat een teken dat Windows 'iets' van HP op je systeem ziet en besluit van je nieuwe updates van HP te bezorgen. (en die mòt jij niet ) Zit ik hiermee goed? Enne: heb jij van die (HP)updates van Windows last - of is het eerder een princiepskwestie (van: dat moet gewoon van mijn systeem af) ?
-
De twee wolven Op een avond vertelde een oude Cherokee Indiaan zijn kleinzoon over een strijd die zich in zijn binnenste af speelde. 'Mijn zoon, het is een gevecht tussen twee wolven'. De een heet woede, jaloezie, spijt, begeerte, arrogantie, zelfmedelijden, schuld, leugenachtigheid en egoïsme. De ander heet vreugde, vrede, liefde, hoop, rust, nederigheid, vriendelijkheid, waarheid en trouw. 'En wie wint, grootvader?' En de Cherokee antwoordde: “De wolf die ik te eten geef.”
OVER ONS
PC Helpforum helpt GRATIS computergebruikers sinds juli 2006. Ons team geeft via het forum professioneel antwoord op uw vragen en probeert uw pc problemen zo snel mogelijk op te lossen. Word lid vandaag, plaats je vraag online en het PC Helpforum-team helpt u graag verder!

