-
Items
11.340 -
Registratiedatum
-
Laatst bezocht
Inhoudstype
Profielen
Forums
Store
Berichten die geplaatst zijn door Passer
-
-
5 uren geleden, falstring zei:
ik denk dat je op 'klik hier' had moeten klikken....
vermits het drie keer een melding is van adguard, lijkt dit mij het juiste besluit te zijn?
(op voorwaarde dat je idd adguard op je systeem hebt)
Enne, Hasje: welkom op PCH !
-
en.. gelukt?
-
Dan kan je het op deze manier doen:
1 uur terug, DCA zei:Als je een kopie van je nieuwe, schone systeem wilt hebben, dan kun je dat doen met Aomei Backupper.
Hiervoor hoef je geen opstartbare USB stick te hebben overigens, een 2e partitie of gewoon een grote stick is al voldoende. Dit programma werkt gewoon vanuit Windows.
(Buiten Aomei zijn er nog andere gratis programma's waarmee het kan - dit terzijde)
-
Drew Oscar,
welkom op PCH
Een vraagje: waarvan zou je die cloon willen maken? En ik veronderstel dat je die van je oud / een systeem wil maken (dus met windows en je programma's er op?
Zo ja: dan gaat dit niet lukken want heel je hardware is helemaal anders dan je vorig systeem...
-
Ter vergelijking en om je een idee te geven: mijn systeem verbruikt al 153 Gig (en dat is dan zonder Mijn documenten meegerekend)
Als je idd een of meerdere grote progs hebt òf als je veel eigen data in je Mijn Documenten zitten hebt,
dan loopt het al snel op...
Met een schijf als de jouwe, kwam ik dus al niet toe...
-
Graag gedaan en nee, dat klopt: omdat je met twee aparte schijven zit - een programma of zo kan daar niets mee.
30 minuten geleden, Stampcol zei:Ook heb ik een topic gestart wat betreft het niet ontvangen van e-mails op mijn beide accounts bij forum
Kape of Kweezie Wabbit zullen je daar wel raad komen geven.
-
ja, want je hebt een C van maar een 120 Gig groot en dat is tegenwoordig aan de kleine kant.
Wat DCA je nog niet zei: uitbreiden is dus niet mogelijk. (een nieuwe, grotere schijf steken kan natuurlijk wel)
2 uren geleden, Stampcol zei:Ben vanaf woensdag bezig geweest om te communiceren met het forum. Heb omdat inloggen op mijn oude account niet lukt, vanwege password en/of emailadres, nu maar een nieuwe account aangemaakt. Inloggen lukte niet, ik verzend verzoek aan forum, maar ontvang in mijn e-mail en spam geen reset mailtje.....geen idee waarom niet.
Plaats hiervoor eventueel een vraag in Forum feedback
(en 'ik verzond een verzoek aan het forum': mijn eerste idee: hoe deed je dat? - maar als je een tweede topic
aanmaakt in Forum feedback, speelt dit al zo'n grote rol niet meer)
-
'k denk dat ie de weg kwijt is...
-
-
NicoleFD,
welkom op PCH !
maar ik denk dat Guillermo007 ofwel zijn oplossing al heeft ofwel de weg naar ons forum 'kwijt' is,
want sinds 13 maart kwam hij al niet meer op het forum.
De vraag is ondertussen ook al wel meer dan een maand oud...
-
-
Dank voor deze feedback
Kan je ook vertellen langs welke weg je aan dit scherm komt?
-
7 uren geleden, Eddy X zei:
Heb zelf zo'n tien jaar drie toetsenborden Logitech K120 in gebruik.
Hier een soortgelijk iemand: Mijn vorig tobo was een Logitech 330 - na 13 jaar heb ik het
dan maar door eenzelfde type vervangen. 'k Ben er ook tevreden over - al hangt alles natuurlijk
af van wat je ermee wil...
-
Paaswensen
in Varia
Kweezie wabbit gisteren:
- Calvus, kweezie wabbit en lomar43
-
1
-
2
-
Paaswensen
in Varia
-
Zit het hem hier niet:
Weergeven open klikken (met het v-tje) en iets anders kiezen dan (extra) grote pictogrammen
-
48 minuten geleden, beautiful zei:
hiervan heb ik de activatie sleutel helaas niet meer in mijn mailbox
dat kan een probleem zijn.
Er bestaan wel progjes die de keys/installatienummers van je programma's kunnen vinden - maar daarvoor moet je nog in je oude laptop kunnen,
maar die is gecrasht - dus dat zal niet meer lukken denk ik ? (anders hebben we ze normaal snel)
Je spreekt van Norton: over welke Norton gaat het? de AV, de brander,... ?
-
1 uur geleden, beautiful zei:
deze programma's kan ik middels knippen en plakken overzetten op de nieuwe laptop, dat is gelukkig geen probleem( de programma's werken ook weer)
Dat laatste verwondert me helemaal - of het zou om standalone-programma's (Portables) moeten gaan die niet geïnstalleerd moeten worden.
Programma's die je moet installeren, zetten een boel dingen in het register (registersleutels) zonder die kan een programma niet draaien.
Dus wat jij hier vertelt, doet me de wenkbrauwen fronsen en de ogen opentrekken...
Maar goed: Je wil ze in Program Files? Wel, verplaats ze dan daar gewoon naartoe toch?
-
Moet het een kaart zijn of is zo iets ook te gebruiken?
-
Voor kleinere teksten gebruik ik het freeware Capture to text
('kleinere': nu ja, hij kan ook hele bladzijden aan)
en voor grotere (werkt met jpg en pdf) met Text-R << als je deze link gebruikt maak je nog kans de Pro-versie ervan binnen te halen,
het is hier een dagkoopje (freeware voor één/enkele dagen) en daar kan je van profiteren.
Zelf heb ik die versie een tijd geleden ook binnengehaald.
-
en (mogelijk) goed nieuws: https://tweakers.net/nieuws/245984/topmensen-binnen-microsoft-willen-versoepeling-verplicht-account-voor-windows.html
Bij het lezen merkte ik deze op: https://tweakers.net/nieuws/245984/topmensen-binnen-microsoft-willen-versoepeling-verplicht-account-voor-windows.html?showReaction=22000502#r_22000502
Iemand een idee of dit zou lukken om zonder local account nog clean te installeren? ?
-
Geef je het op of overtuigde het antwoord je?
Hoe dan ook: ook een fijn weekend Arend !
-
Misschien is het niet logisch, maar het kan toch blijkbaar niet, want dit vond ik erover: "Outlook voor Windows laat je accounts in de mappenlijst niet handmatig herschikken."
Ik hoop dat die bron het fout voorheeft, maar ik vrees er toch voor...
-
Je wil eigenlijk niet de volgorde van binnenkomen wijzigen denk ik, maar wel de volgorde waarin ze getoond worden? Klopt?
Spijtig genoeg schakelde ik enkele jaren geleden over op Thunderbird en heb ik de huidige outlook nooit gebruikt.
Maar iemand anders zal dit wel lezen hoop/vermoed ik...
maareuh.. ben je hier niets mee ? https://support.microsoft.com/nl-nl/office/wijzigen-hoe-de-berichtenlijst-wordt-weergegeven-in-outlook-57fe0cd8-e90b-4b1b-91e4-a0ba658c0042

Pop-ups niet weg te krijgen
in Bestrijding malware & virussen
Geplaatst:
Of het oplichters zijn, daar ga me niet over uitspreken,
maar je hebt eigenlijk geen externe Antivirusprogramma nodig op dit ogenblik, gezien de antivirus van Windows-zelf (Defender heet die) goed
aangeschreven staat. (zelf verwijderde ik enkele jaren geleden een externe antivirus en gebruik sindsdien gewoon de Windows Defender.
Je zou het ook kunnen overwegen... ? (scheelt je iig weer wat eurootjes)