Ga naar inhoud

kweezie wabbit

Supervisor
  • Items

    38.318
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

3 Volgers

Over kweezie wabbit

  • Verjaardag 02-08-1958

Profiel Informatie

  • Geslacht
    Geen info
  • Land
    Geen Info

PC Specificaties

  • Besturingssysteem
    Windows 7 Ultimate
  • Monitor
    Samsung SyncMaster943SN
  • Moederbord
    MSI H55M-E33
  • Processor
    Intel Core i3 540 @ 3.07 GHz
  • Geheugen
    2 X 2GB Corsair DDR3 @ 1333 MHz dual channel
  • Grafische Kaart
    Grafische chip geïntegreerd in de CPU
  • Harde Schijf
    WD 640GB (32MB cache) SATA300 7200rpm Caviar Black
  • Voeding
    CORSAIR CX400W, whisper quiet
  • Geluidskaart
    On board
  • Behuizing
    recycled van mijn vorig systeem

Contact Info

  • Website URL
    http://sites.google.com/site/kweeziewabbit/

PC Ervaring

  • PC Ervaring
    Professionele Kennis

Recente bezoekers van dit profiel

45.053 profielweergaven

kweezie wabbit's prestaties

  1. Probleem opgelost. Dan kunnen we het topic afsluiten. Succes nog.
  2. Welke browser gebruik je normaal? Heb je dit probleem ook in andere browsers?
  3. Er zijn wel meer berichten naast de kwestie die blijven staan. Het zal dus op 1tje niet aankomen. Na dit taalkundig intermezzo graag terug naar het probleem..
  4. Als meedoen toch belangrijker is dan winnen, waarom houden ze dan een score bij ??
  5. De man waarnaar de ziekte is genoemd: dokter Aloîs Alzheimer.
  6. I rest my case. Mocht je het vergeten zijn, zijn voornaam is Aloîs.
  7. Maar als je dan niet meer weet wat je ontbijt was, is het tijd voor een Alzheimer test.
  8. Das nochtans uit uw jeugd.
  9. Jazeker die kennen we nog
  10. Pluk de dag maar laat nog iets hangen voor morgen. (Bond Zonder Naam)
  11. Dat heb ik ook enkele malen gedaan en toen bleef die verifictievraag weg. Ik heb verder nergens iets aangepast.
  12. Ik gebruik mijn hotmail bina niet meer. Hoogstens 1 maal per maand eens kijken maar daar blijft het bij. Toen ik in dit topic begon te reageren, heb ik enkele malen de account geopend en de vraag gekregen voor verificatie. 1 maal de code gebruikt en daarna steeds het ww ingevuld en na 4 of 5 maal kwam de vraag om verificatie niet meer. Het is nu een week geleden dat ik hotmail nog heb geopend en vandaag nog steeds geen vraag om verificatie. Misschien ook eens proberen; wie weet lukt het bij jpu ook.
  13. Heb je dit al geprobeerd? Zelf heb ik dir enkele malen gebruikt om jou te helpen en nu krijg ik de vraag om te verifieren niet meer.
  14. Op het scherm met "verifieer je e-mail" heb je 2 opties. Optie 1 Je vult het alternatieve e-mailadres in. In juw geval begint dat met kw en is bij yahoo Dan klik je op "code verzenden" Open dan het yahoo account en vul de ontvangen code in op de inlogpagina van outlook. Normaal ben je nu ingelogd op je outlook. Optie 2 Je klikt op"wachtwoord gebruiken" Je vult je ww voor je outlook account is en je bent ingelogd.
  15. https://login.live.com/login.srf?wa=wsignin1.0&rpsnv=11&ct=1311482185&rver=6.1.6206.0&wp=MBI&wreply=http:%2F%2Fmail.live.com%2Fdefault.aspx&lc=2067&id=64855&mkt=nl-be&cbcxt=mai&snsc=1 Dit is de link die ik gebruik om in te loggen op mijn microsoft account. Komt overeen met jouw eerste link.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.